moda

Zalando dołączy do indeksu DAX

Firma Zalando dołączy do indeksu DAX (Deutsche Aktienindex). Decyzja została ogłoszona 3 września br. przez wydawcę indeksu – STOXX Ltd. (część Qontigo). DAX to wiodący niemiecki indeks giełdowy, obejmujący największe spółki notowane na giełdzie w Niemczech. Zalando, włączone do MDAX w 2015 r., dołączy do niemieckiego benchmarkowego indeksu blue chipów 13 lat po swoim założeniu.

Domodi odświeża się na drugie urodziny

Serwis e-commerce z elementami społecznościowymi w całości poświęcony zagadnieniom mody, który w tym roku obchodzi drugie urodziny, uległ metamorfozie, prezentując czytelnikom odświeżoną wersję.

Glamstorm.com: wirtualny stylista online

Debiutuje wirtualny stylista online – Glamstorm.com. Strona umożliwiać ma internautkom dobór ubrań, fryzury i makijażu na stworzonym indywidualnym modelu. Użytkowniczki mogą również kupować wybrane przez siebie ubrania i kosmetyki na stronach partnerów.

Modowy magazyn CH Klif na tablety

Centra Handlowe Klif Warszawa oraz Klif Gdynia we współpracy ze spółką Valkea Media przygotowały mobilną wersję Magazynu Mody Klif. Aplikacja dostępna jest dla użytkowników iPadów i tabletów z systemem Android.

FunFashion.pl – moda, społeczność i przymierzalnia

Moda jest jednym z najważniejszych obecnie tematów w internecie. Popularność tą wykorzystać chcą twórcy FunFashion.pl, serwisu społecznościowego, którego głównym wyróżnikiem ma być wirtualna przymierzalnia ciuchów znanych marek. Zapraszamy do naszej recenzji.

Przewiń do góry