DomZdrowia.pl – leki bez recepty w internecie

Opublikowano: 7 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

1 czerwca 2004 r., uruchomiona została polska apteka internetowa w Unii Europejskiej – DomZdrowia.pl oferująca wysyłkową sprzedaż leków bez recepty.Dzięki wejściu Polski do Unii Europejskiej, na mocy obowiązującego w niej ustawodawstwa, stało się możliwe dostarczanie drogą wysyłkową produktów leczniczych wydawanych bez recepty. Działalność do tej pory zabroniona na terenie RP.

W związku z tym firma MITO Sp. z o.o. zdecydowała się na uruchomienie przedsięwzięcia pod nazwą DomZdrowia.pl, które będzie świadczyło usługi wysyłkowej sprzedaży produktów w zakresie:
leków wydawanych bez recepty
parafarmaceutyków
produktów leczniczych homeopatycznych
produktów medycznych
testów diagnostycznych w tym do mierzenia poziomu glukozy
kosmetyków medycznych

DomZdrowia.pl przewiduje sprzedaż produktów średnio 10% taniej niż średnia cen w aptekach tradycyjnych oraz dostawę do 2 dni od momentu dokonania zamówienia. Sprzedaż prowadzona będzie poprzez platformę internetową funkcjonującą pod adresem DomZdrowia.pl oraz telefonicznie, dzięki uruchomieniu ulgowej infolinii 0 801 696 596.

Pod wskazanym numerem Klienci uzyskają również możliwość fachowej porady farmaceuty w zakresie zamawianych produktów.System sprzedaży internetowej został zrealizowany przez agencję Empathy Internet w oparciu o autorską aplikację eiSHOP. Indywidualne podejście do wdrożenia pozwoliło zintegrować eiSHOP z oprogramowaniem do obsługi apteki firmy Infofarm, co umożliwia bieżącą aktualizację bazy produktów oraz bezproblemową obsługę zamówień. Automatyczna aktualizacja bazy pozwala uniknąć dodatkowych kosztów związanych z ręczną edycją asortymentu.Szyfrowane połączenia SSL oraz moduł płatności kartą kredytową obsługiwany przez eCard pozwalają użytkownikom serwisu w szybki i bezpieczny sposób dokonywać zakupów. Ponadto dzięki systemowi indywidualnych kont w maksymalny sposób ułatwiony został proces kolejnych zamówień.

http://www.domzdrowia.pl

Sylwester KozakDomZdrowia.pl – leki bez recepty w internecie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.