Doradca finansowy on-line w money.pl

Portal finansowy Money.pl nawiązał współpracę z dostawcą unikatowej na polskim rynku platformy komunikacyjnej LIVECHAT firmą Livechat sp z o.o.

Dzięki wdrożeniu technologii LIVECHAT, portal finansowy Money.pl w pierwszym kwartale 2004 roku zaoferuje swoim użytkownikom nową usługę – doradztwo finansowe on-line. Na uwagę zasługuje fakt, że Money.pl jako pierwszy wśród portali biznesowych i finansowych oraz pośredników sprzedających produkty i usługi finansowe w polskim internecie, zdecydował się na uruchomienie kompleksowego doradztwa finansowego dostępnego w czasie rzeczywistym.

Dotychczas klienci poszukujący produktów i usług finansowych w sklepach internetowych mogli zapoznać się jedynie z ich opisami, ewentualnie porównać kilka ofert. Brakowało profesjonalnego i niezależnego doradztwa finansowego. Klienci uskarżali się także na brak możliwości kontaktu bezpośredniego. Nowa usługa zapełnia tą lukę – umożliwia zarówno interaktywną obsługę klientów w przez internet czasie rzeczywistym, jak i uzyskanie profesjonalnego doradztwa w zakresie wyboru produktów i usług finansowych – mówi Piotr Krawiec, dyrektor ds. marketingu i PR Money.pl.

http://www.money.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry