Doradca finansowy on-line w money.pl

Opublikowano: 12 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal finansowy Money.pl nawiązał współpracę z dostawcą unikatowej na polskim rynku platformy komunikacyjnej LIVECHAT firmą Livechat sp z o.o.

Dzięki wdrożeniu technologii LIVECHAT, portal finansowy Money.pl w pierwszym kwartale 2004 roku zaoferuje swoim użytkownikom nową usługę – doradztwo finansowe on-line. Na uwagę zasługuje fakt, że Money.pl jako pierwszy wśród portali biznesowych i finansowych oraz pośredników sprzedających produkty i usługi finansowe w polskim internecie, zdecydował się na uruchomienie kompleksowego doradztwa finansowego dostępnego w czasie rzeczywistym.

Dotychczas klienci poszukujący produktów i usług finansowych w sklepach internetowych mogli zapoznać się jedynie z ich opisami, ewentualnie porównać kilka ofert. Brakowało profesjonalnego i niezależnego doradztwa finansowego. Klienci uskarżali się także na brak możliwości kontaktu bezpośredniego. Nowa usługa zapełnia tą lukę – umożliwia zarówno interaktywną obsługę klientów w przez internet czasie rzeczywistym, jak i uzyskanie profesjonalnego doradztwa w zakresie wyboru produktów i usług finansowych – mówi Piotr Krawiec, dyrektor ds. marketingu i PR Money.pl.

http://www.money.pl

Sylwester KozakDoradca finansowy on-line w money.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.