Dorota Zawadzka poprowadzi Parenting.pl

Dorota Zawadzka została redaktorką naczelną Parenting.pl. Jakie zmiany planuje wprowadzić Superniania?

Parenting.pl jest serwisem wydawanym przez grupę NextWeb Media. Pod koniec lipca br. uruchomiona została nowa wersja serwisu, w której nacisk położono na e-commerce, wprowadzając katalog produktów i usług. Na czele zespołu stanęła właśnie Dorota Zawadzka.

Ogromna rzesza rodziców, niezależnie od swych problemów i doświadczeń życiowych, z całych sił chce, być rodzicami najlepszymi. Tymi mądrymi, odpowiedzialnymi, wspierającymi i oczywiście kochającymi. To właśnie dla nich chcę budować miejsce. Parenting.pl to serwis, w którym główny nacisk chcę położyć na pokazanie jak wspaniale jest być rodzicem – powiedziała Dorota Zawadzka.

W Parenting.pl jako redaktor naczelna zajmie się rozwojem serwisu pod kątem merytorycznym. Poprowadzi również autorski dział poświęcony szeroko rozumianej tematyce wychowania i rozwoju z cyklem tematów miesiąca, w których poruszane będą kwestie tabu związane m.in. z przemocą wobec dzieci i młodzieży, zarówno w domu, jak i szkole. Oprócz działań typowo redakcyjnych wystąpi w serii poradnikowych wideocastów oraz włączy się czynnie w komunikację z użytkownikami zarówno na forum, jak i pod publikacjami.

To nie pierwsza realizacja grupy NextWeb Media z udziałem znanych osób. Patronem i inwestorem innego projektu grupy jest Tomasz Lis, a w naTemat.pl od startu w lutym br. publikuje ponad 450 blogerów.

W najbliższym czasie, trend na rodzime projekty z udziałem znanych ekspertów, liderów opinii i celebrytów będzie systematycznie wzrastał. Media internetowe, które dla społeczeństwa stają się podstawowym źródłem informacji z najważniejszych dziedzin życia są obecnie bezosobowe, mało charakterystyczne i nie wyróżniają się niczym specjalnym na tle konkurencji. Udział i obecność znanych, rozpoznawalnych osobistości i ekspertów jest następnym naturalnym kierunkiem w transformacji tradycyjnych mediów do obszaru online – powiedział Jakub Zieliński, założyciel i dyrektor zarządzający grupy NextWeb Media.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top