Dorota Zawadzka poprowadzi Parenting.pl

Opublikowano: 25 września 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Dorota Zawadzka została redaktorką naczelną Parenting.pl. Jakie zmiany planuje wprowadzić Superniania?

Parenting.pl jest serwisem wydawanym przez grupę NextWeb Media. Pod koniec lipca br. uruchomiona została nowa wersja serwisu, w której nacisk położono na e-commerce, wprowadzając katalog produktów i usług. Na czele zespołu stanęła właśnie Dorota Zawadzka.

Ogromna rzesza rodziców, niezależnie od swych problemów i doświadczeń życiowych, z całych sił chce, być rodzicami najlepszymi. Tymi mądrymi, odpowiedzialnymi, wspierającymi i oczywiście kochającymi. To właśnie dla nich chcę budować miejsce. Parenting.pl to serwis, w którym główny nacisk chcę położyć na pokazanie jak wspaniale jest być rodzicem – powiedziała Dorota Zawadzka.

W Parenting.pl jako redaktor naczelna zajmie się rozwojem serwisu pod kątem merytorycznym. Poprowadzi również autorski dział poświęcony szeroko rozumianej tematyce wychowania i rozwoju z cyklem tematów miesiąca, w których poruszane będą kwestie tabu związane m.in. z przemocą wobec dzieci i młodzieży, zarówno w domu, jak i szkole. Oprócz działań typowo redakcyjnych wystąpi w serii poradnikowych wideocastów oraz włączy się czynnie w komunikację z użytkownikami zarówno na forum, jak i pod publikacjami.

To nie pierwsza realizacja grupy NextWeb Media z udziałem znanych osób. Patronem i inwestorem innego projektu grupy jest Tomasz Lis, a w naTemat.pl od startu w lutym br. publikuje ponad 450 blogerów.

W najbliższym czasie, trend na rodzime projekty z udziałem znanych ekspertów, liderów opinii i celebrytów będzie systematycznie wzrastał. Media internetowe, które dla społeczeństwa stają się podstawowym źródłem informacji z najważniejszych dziedzin życia są obecnie bezosobowe, mało charakterystyczne i nie wyróżniają się niczym specjalnym na tle konkurencji. Udział i obecność znanych, rozpoznawalnych osobistości i ekspertów jest następnym naturalnym kierunkiem w transformacji tradycyjnych mediów do obszaru online – powiedział Jakub Zieliński, założyciel i dyrektor zarządzający grupy NextWeb Media.

Dawid ZarazińskiDorota Zawadzka poprowadzi Parenting.pl

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.