Dostawa tego samego dnia w Komputronik

Coraz większą popularność, nie tylko w Polsce, zyskuje możliwość odbioru zakupionego produktu tego samego dnia. Komputronik wprowadza taką usługę pod nazwą Turbokurier. Usługa jest dostępna dla mieszkańców Poznania i Warszawy.

turbokurierUdostępnienie usługi w tych dwóch miastach jest ściśle związane z zapleczem magazynowym. Chcąc sprostać wymaganiom, jakie stawia „same day delivery”, konieczna jest stała dostępność towarów na poziomie magazynu centralnego, w którym zgromadzony jest cały asortyment. Tylko dzięki temu możliwe jest dostarczenie jednego z kilkudziesięciu tysięcy produktów w ciągu 2-3 godzin od potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Cały czas doskonalimy tę usługę i myślimy o jej uruchomieniu w kolejnych miastach – powiedział Sławomir Komiński.

Koszty dostawy zależne są od wielkości i wagi przesyłki oraz terminu jej doręczenia (dzień powszedni lub weekend) i zaczynają się od 9,95 zł brutto. W przypadku zamówienia przekraczającego wartość 1500 zł brutto dostawa Turbokurierem jest bezpłatna.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top