Dostęp do informacji publicznej

Opublikowano: 29 maja 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi: ,

Zapraszamy na warsztaty szkoleniowe skierowane do kadry kierowniczej oraz pracowników bezpośrednio zajmujących się udostępnianiem informacji publicznych, które odbędą się 23 czerwca 2010.

W trakcie warsztatów uczestnicy poznają wymagania prawne z zakresu dostępu do informacji publicznej ze szczególnym uwzględnieniem podstaw oraz zasad i formy odmowy dostępu do informacji publicznej.

Dostęp do informacji publicznej 1

Wzięcie udziału w warsztatach pozwoli swobodnie poruszać się po zapisach ustawy i rozporządzeń wykonawczych a umiejętności zdobywane podczas warsztatów pozwolą jego uczestnikom określić potrzeby własne w zakresie wymagań prawnych np wewnętrzne regulaminy regulujące zasady udzielania bądź odmowy udzielenia informacji.

Uczestnikom warsztatów przedstawiane będą sposoby praktycznych rozwiązań najbardziej kluczowych wymagań w zakresie dostępu do informacji.

Organizatorzy gwarantują wysoką jakość merytoryczną i organizacyjną przedsięwzięcia.

Więcej informacji na tej stronie. Rejestracja dostępna pod tym adresem.

Miejsce szkolenia:

Agencja Rozwoju Przemysłu
ul. Wołoska 7
02-672 Warszawa

Kontakt z organizatorem:

Aleksandra Osubka
tel. 022 651 60 31
fax 022 651 60 32
kom. 0 501 939 269
e-mail: a.osubka@jds.com.pl

Dawid ZarazińskiDostęp do informacji publicznej

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.