Dotknij nowe Mobilne Gadu-Gadu

Opublikowano: 24 kwietnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Ukazała się najnowsza wersja Mobilnego Gadu-Gadu na telefony komórkowe. Miłośnicy komórek i komunikatorów otrzymali możliwość grania online, pobierania skórek, umieszczania wpisów w serwisie Blip.pl oraz wiele dodatkowych, praktycznych funkcji. Wersję oznaczoną numerem 3.0.11 można pobrać ze strony http://m.gadu-gadu.pl Najnowsze Mobilne Gadu-Gadu 3.0.11 przeznaczone jest na urządzenia przenośne wyposażone w Java MIDP2.0.
Mobilne GG 3.0.11 można dotknąć – w urządzeniach z ekranem dotykowym użytkownik może obsługiwać menu komunikatora wybierając komendy poprzez dotyk ekranowy.

Gadu-Gadu w komórce pozwala nie tylko na „gadanie” z dala od komputera, ale także na emocjonującą zabawę w gry online – granie możliwe jest z innym użytkownikiem, jak i automatem. W wolnej zatem chwili – w kolejce, na przystanku, na przerwie – gry online w Mobilnym GG pozwolą na zmierzenie się z przeciwnikiem. Obecnie dostępne są gry: kółko i krzyżyk, warcaby, chińczyk, sudoku, statki. W przygotowaniu są kolejne gry.

Komunikator ma w standardzie jedną skórkę, użytkownik może zmienić jej wygląd poprzez pobranie skórek z poziomu konta Gadu naGłos – liczba i motywy skórek będą cały czas poszerzane o nowe tematy.

O 20% zmniejszono rozmiar programu, przyspieszono jego działanie, nowa wersja zużywa także mniej baterii telefonu i pamięci. Programiści polepszyli łączenie z serwerami Gadu-Gadu. Ujednolicono wygląd komunikatora we wszystkich urządzeniach przenośnych. Przyspieszono zapisywanie kontaktów.

Do 5 maja trwa promocja na nową wersję mobilnego Gadu-Gadu – producent nie pobiera opłat, a użytkownik płaci tylko za wygenerowany ruch danych.

W kolejnych wersjach mobilnego Gadu-Gadu pojawią się popularne emotikonki (buźki), archiwum rozmów, integracja z serwisem społecznościowym MojaGeneracja.pl

www.mobilnegadu.pl

Hanna LaskowskaDotknij nowe Mobilne Gadu-Gadu

Podziel się!

O autorze

hania