Dowcipas – gra na telefony trafiła do internetu

Znana użytkownikom telefonów komórkowych gra Dowcipas, została przeniesiona na łamy serwisu internetowego, dostępnego pod adresem www.dowcipas.pl.

Bohaterem gry jest Dowcipas wzorowany na popularnych w internecie „buźkach”. Do dyspozycji graczy jest szereg funkcji interakcji z Dowcipasem jak gry, zabawy, posiłek, oraz sport, za pomocą których gracz może bawić się razem z nim.

Kolejna z funkcji, to możliwość dodawania śmiesznych tekstów i dowcipów, które są następnie wypowiadane przez Dowcipasa pozostałym użytkownikom, którzy mają także możliwość oceny wypowiedzianych tekstów. Integrację z innymi graczami ułatwia mini-czat, dostępny pod nazwą „Gaduła”.

Wszystkie czynności graczy mają nie tylko wpływ na poziom humoru, ale także na ogólną punktację, wyniki w dodatkowych grach oraz oceny tekstów, które są prezentowane w rankingu. Każdy z graczy posiada w serwisie swój profil, na którym Dowcipas może wypowiadać przygotowane przez użytkownika teksty.

Dowcipas adresowany jest nie tylko do graczy, ale do wszystkich osób, które szukają w internecie rozrywki. Dowcipas dostarczy ją w nowej, lekkiej i zabawnej formie. – mówi Marcin Lochert, autor projektu.

Funkcjonalność serwisu jest ciągle poszerzana, już wkrótce gracze mogą się spodziewać takich funkcji jak personalizowanie wyglądu swojego bohatera oraz ranking profili użytkowników. Dostęp do serwisu jest darmowy.

Serwis www.dowcipas.pl powstał z inicjatywy firmy NETOX, będącej producentem i dystrybutorem aplikacji i gier, przeznaczonych dla telefonów komórkowych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry