DRAGO entertainment ma umowę z Humble Bundle

Notowana na NewConnect spółka DRAGO entertainment podpisała umowę z Humble Bundle, jedną z najpopularniejszych na świecie gamingowych usług abonamentowych. W jej wyniku, bestsellerowa produkcja studia – Gas Station Simulator – dostępna jest w usłudze Humble Choice. To nie koniec nowości od DRAGO entertainment. Już na jesieni tego roku na rynek trafią dwa nowe autorskie tytuły studia. Mowa o Food Truck Simulator i Winter Survival. Drugi projekt, inspirowany survivalowymi podróżami Marka Kamińskiego, do 8 sierpnia dostępny jest w ramach Festiwalu Survivali platformy Steam. Ponadto gra otrzymała nowy devlog ,,Sanity’’ z motywem utrudniającym przetrwanie.

DRAGO entertainment ma umowę z Humble Bundle 1

Gas Station Simulator to nasz flagowy produkt, który swoją popularność zyskał m.in. dzięki odpowiednio dobranej strategii marketingowej. Właśnie podpisaliśmy umowę z Humble Bundle, dzięki czemu gra od teraz dostępna jest także w ramach popularnej usługi Humble Choice. Subskrypcja daje dostęp do obszernej biblioteki gier użytkownikom serwisu, którzy opłacają miesięczny abonament. Na podstawie umowy spółka otrzyma jednorazowe, określone w umowie wynagrodzenie, płatne w ciągu 30 dni od zakończenia okresu jej dostępności we wspomnianym abonamencie. Liczę, że GSS szybko zyska na zainteresowaniu subskrybentów, a to wpłynie na dalsze zwiększanie  community i tym samym przyszłe wyniki finansowe spółki – informuje Joanna Tynor, Prezes Zarządu w DRAGO entertainment.

Rozgrywka Gas Station Simulator polega na renowacji, rozbudowie i prowadzeniu stacji benzynowej, która położona jest wzdłuż Route 66, pośrodku pustyni. Swoboda wyboru i różnorodność podejścia do prowadzenia biznesu to kluczowe elementy tej gry. Projekt swoją globalną premierę na PC miał we wrześniu 2021 roku i szybko okazał się jednym z najpopularniejszych tytułów ubiegłego roku na platformie Steam.  

Zgodnie z przyjętą po premierze Gas Station Simulator strategią rozwoju, DRAGO entertainment na bieżąco rozbudowuje swoje portfolio. Obecnie krakowski zespół przygotowuje się do premiery swoich dwóch nowych tytułów, które zamierza wypuścić na rynek już tej jesieni. Mowa o grach: Food Truck Simulator, której premiera odbędzie się 14 września br., oraz Winter Survival, którego premiera we wczesnym dostępie odbędzie się 27 października br.. Drugi projekt obecnie dostępny jest w ramach Survival Festiwalu na platformie Steam. Wydarzenie trwa do 8 sierpnia, a grę promuje sam Marek Kamiński, survivalista i zdobywca obu biegunów Ziemi. 

– Z obydwoma nadchodzącymi premierami wiążemy duże nadzieje. Food Truck Simulator to nasz kolejny symulator indie premium, natomiast Winter Survival poszerza nasze portfolio o nowy gatunek – survival. W odróżnieniu od symulatorów będzie wyróżniał się emocjonującą, realistyczną i trzymającą w napięciu rozgrywką survivalową. Szykując się do październikowej premiery, wdrażamy pewne nowości. Aktualnie udostępniliśmy nowy devlog ,,Sanity’’. To unikalna cecha, która znacząco utrudni przetrwanie, a to kluczowe w naszej rozgrywce. ,,Sanity’’ z jednej strony zwiększy w graczu obawę o przetrwanie, z drugiej zaś strony pobudzi czujność bohatera. Jednym słowem, zapowiada się ciekawie – mówi Lucjan Mikociak, szef i współzałożyciel DRAGO entertainment.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry