DRAGO entertainment ogłasza datę premiery Food Truck Simulator – projekt trafi do sprzedaży 14 września

Już 14 września br. do sprzedaży trafi Food Truck Simulator – najnowszy tytuł z portfolio produkcyjnego notowanej na NewConnect spółki DRAGO entertainment. Food Truck Simulator to projekt, który pozwoli na rozwijanie własnego biznesu gastronomicznego, jak również rozbudowę i naprawę własnego food trucka. Wydawcą tytułu na PC jest Movie Games. To nie koniec tegorocznych nowości od krakowskiej spółki. Już 11 maja br. na rynek trafi pierwsze płatne DLC do Gas Station Simulator „Can Touch This’’.

DRAGO entertainment ogłasza datę premiery Food Truck Simulator – projekt trafi do sprzedaży 14 września 1

Miło mi poinformować, że 14 września br. wypuścimy na rynek nasz kolejny autorski tytuł – Food Truck Simulator. To gra symulacyjna, która w przyjemny sposób pozwoli rozsmakować się w zarządzaniu działalnością gastronomiczną. Jednocześnie to projekt, który z racji swojego gatunku, pozwala użytkownikowi nie tylko w realistyczny sposób utożsamiać się z postacią, ale i umożliwia jazdę własnym food truckiem po zakątkach miasta. Liczymy, że ta propozycja z naszego portfolio także przypadnie do gustu szerokiej grupie odbiorców – mówi Lucjan Mikociak, szef i współzałożyciel DRAGO entertainment S.A. – Wydanie Food Truck Simulator w rocznicę premiery naszego hitu Gas Station Simulator, chcemy wykorzystać w kampanii marketingowej. Już w wersji demonstracyjnej Food Truck Simulator, gracze i youtuberzy odnaleźli wiele niespodzianek przypominających o Gas Station Simulator, co przełożyło się na bardzo ciekawy content w streamach na YouTubie i Twitchu. – dodaje.

W Food Truck Simulator przejmujemy po ojcu restaurację na kółkach. Podczas rozgrywki gracz musi wyremontować, wyposażyć food trucka, a następnie tworzyć menu, gotować i obsługiwać klientów w całym mieście. Kluczowym celem zabawy jest zdobycie rynku i rozwój biznesu.  

Tytuł cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem graczy. Zaprezentowane demo podczas lutowego festiwalu na platformie Steam spotkało się ze świetnym odbiorem. Gracze najbardziej docenili różnorodność questów, otwarty świat i przede wszystkim możliwość jazdy food truckiem.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top