DRAGO entertainment zapowiada najnowszy płatny dodatek (DLC) do Gas Station Simulator

DRAGO entertainment – notowany na NewConnect producent gier wideo, zapowiada najnowszy płatny dodatek (DLC) do swojej flagowej produkcji Gas Station Simulator. Airstrip wprowadzi do gry historię amerykańskiego pilota i wzbogaci produkcję o nowe mechaniki i zadania, m.in. możliwość odbudowy i prowadzenia lotniczego centrum operacyjnego. To nie koniec nowości dla fanów tego popularnego symulatora. Już dzisiaj od północy GSS jest dostępny na platformach konsolowych: PlayStation, Nintendo Switch oraz Xbox. Cena za pojedynczy egzemplarz gry wynosi 19,99 USD i 19,99 EUR.

DRAGO entertainment zapowiada najnowszy płatny dodatek (DLC) do Gas Station Simulator 1

Na platformie dystrybucyjnej Steam jest już opublikowana karta płatnego DLC do Gas Station Simulator – pod nazwą Airstrip. Gracze będą mieli okazję wzbogacić rozgrywkę o postać amerykańskiego pilota imieniem Joe.

 Gas Station Simulator, to wciąż nasz kluczowy projekt, który pokochali gracze i do którego chętnie wracają. Zgodnie z zapowiedziami na bieżąco rozwijamy ten tytuł, tak by jego odbiorcy mogli odkrywać go na nowo i czerpać radość z nowych elementów. Tym razem zapowiedzieliśmy kolejną nowość – Airstrip mówi Lucjan Mikociak, współzałożyciel i szef DRAGO entertainment. – Jak wskazuje nazwa DLC, w Gas Station Simulator pojawi się wątek lotniczy, do rozgrywki dołączy nowy bohater – zapalony pilot wojskowy o imieniu Joe. Gracze będą mogli odbudować małe lądowisko w pobliżu swojej stacji benzynowej, a Joe zwróci się o pomoc w rozwoju swojego przedsięwzięcia. Zdecydowaliśmy o uzupełnieniu publikowanej wcześniej road mapy i wydamy Airstrip przed zapowiedzianym wcześniej Shady Deals. Taka kolejność lepiej wkomponuje się w historię fabularną, którą przedstawiamy w naszym symulatorze. – dodaje.

Od maja br. w sklepie Steam dostępny jest inny płatny dodatek do Gas Station SimulatorCan Touch This. Ponadto, we wrześniu br., spółka wprowadziła do podstawowej wersji GSS Major Update – nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ to największy jak dotąd update do gry, który naprawia kwestie zgłaszane przez graczy. Wśród nich są m.in. możliwość szybszej obsługi klientów stacji, drobne poprawki tłumaczeń w wybranych wersjach językowych, a przede wszystkim optymalizacje efektów wizualnych.

Na tym nie koniec. 22 września 2022 r., w pierwszą rocznicę wydania Gas Station Simulator, Studio wydało bezpłatny dodatek Party Time, a już dziś (20 października 2022 r.) Gas Station Simulator debiutuje w wersji na konsole PlayStation, Nintendo Switch oraz Xbox.

Razem z naszym partnerem – studiem MD Games, które odpowiada za wszystkie trzy konsolowe porty gry, jesteśmy mocno podekscytowani dzisiejszą premierą. Liczymy na pozytywny odbiór ze strony społeczności gier konsolowych, która jak wiemy jest jedną z największych na świecie. Cieszymy się, że docieramy do coraz szerszego grona graczy i teraz konsolowcy również będą mogli sprawdzić, czym jest Gas Station Simulator. Życzymy odbiorcom dużo zabawy – mówi Joanna Tynor, Prezes Zarządu DRAGO entertainment.

Warto dodać, że DRAGO entertainment rozbudowuje uniwersum o nowe tytułu, mowa tutaj o osadzonych wzdłuż Route 66: Road Diner Simulator oraz Motel Simulator.

Karta: https://store.steampowered.com/app/2137370/Gas_Station_Simulator__Airstrip_DLC/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry