DrayTek ogłasza konkurs dla forumowiczów

DrayTek – producent sprzętu sieciowego i innowator technologii bezprzewodowej oraz VoIP – aktywizuje osoby z fantazją oraz wiedzą na temat rozwiązań sieciowych, zachęcając je do wzięcia udziału w konkursie „Pofantazjuj z Vigorem”.
Konkurs jest adresowany zarówno do zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników forum internetowego DrayTek (http://Forum.Draytek.pl). Uczestnicy konkursu mają za zadanie opracować projekt informatyzacji wirtualnej firmy w oparciu o rozwiązania DrayTek. Model firmy jest odgórnie narzucony. Centrala znajduje się w Poznaniu, posiada dwa oddziały w Warszawie i Pile oraz pięciu pracowników rozsianych po Polsce i pracujących zdalnie ze swoich domów.

Osoby biorące udział w konkursie muszą zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniego sprzętu i właściwą jego konfigurację. Duży nacisk w projekcie należy położyć też na bezpieczeństwo, niezawodność oraz jak najszersze wykorzystanie funkcjonalności routerów DrayTek.

„W naszym najnowszym konkursie odwołujemy się do pomysłowości użytkowników forum DrayTek’a, chcąc tym samym zaktywizować ich obecność i działania w tym miejscu. Udział w konkursie to szansa, by wykazać się w projektowaniu efektywnych rozwiązań informatyzacji firmy, a jednocześnie możliwość zdobycia nagrody za twórcze myślenie. „Pofantazjuj z Vigorem” nawiązuje do naszego wcześniejszego konkursu na najlepszego Vigorman’a forum DrayTek’a, który wyłonił najaktywniejszych i najbardziej pomocnych forumowiczów” – mówi Bogdan Płachtij, Prezes Brinet Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora DrayTek w Polsce.

Konkurs na najaktywniejszego i najbardziej pomocnego użytkownika polskiego forum DrayTek’a odbywał się na przełomie czerwca i lipca br. Spośród nominowanych pięciu najlepszych forumowiczów, użytkownicy wyłonili trzech, którzy ich zdaniem najbardziej udzielali się na forum DrayTek’a – podpowiadając, jak optymalnie wykorzystać możliwości routerów DrayTek. Najbardziej aktywni forumowicze zostali nagrodzeni wybranymi modelami routerów.

„Dzięki takim akcjom, jak „Najlepszy Vigorman DrayTek’a” czy „Pofantazjuj z Vigorem”, nasze forum żyje, a każdy zainteresowany nowymi technologiami czy rozwiązaniami DrayTek’a znajdzie tu coś dla siebie. Aktualności z podwórka firmy, przykłady zastosowań rozwiązań DrayTek’a, rozmowy na temat różnych technologii – to tylko wybrane wątki naszego forum.” – dodaje Bogdan Płachtij.

Wszyscy zainteresowani udziałem w najnowszym konkursie DrayTek’a znajdą szczegóły na forum DrayTek (http://forum.draytek.pl/) w dziale informacyjnym. Rozwiązanie konkursu nastąpi w dniu 20 grudnia 2007 r. Nagrodą dla najlepszej pracy konkursowej będzie router Vigor 2700VG lub Vigor 2910VG (wybór urządzenia należy do zwycięzcy).

www.forum.draytek.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top