Drożeją domeny .ORG i .BIZ

Opublikowano: 17 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Ceny rejestracji i odnowień domen .ORG i .BIZ wzrosną z początkiem kwietnia. To ostatni moment by przejrzeć swoje portfolio i zaoszczędzić trochę pieniędzy na odnowieniach.

Public Interest Registry już we wrześniu ubiegłego roku poinformował, że hurtowa cena rejestracji wzrośnie do poziomu 7,21 dolarów. NeuStar natomiast w październiku 2010 roku przekazał kolejną dobrą wiadomość: od 1 kwietnia br. ceny domen .BIZ wzrosną z 6,85 do 7,30 dol.

Drożeją domeny .ORG i .BIZ 1Powyższe dane dotyczą oczywiście cen hurtowych w rejestrach .ORG i .BIZ. Trudno powiedzieć jak na podwyżkę zareagują firmy rejestrujące, ale należy spodziewać się, że będą chciały wyrównać sobie straty sięgając do kieszeni klientów.

Cukier i benzyna podrożały do 5 zł za kilogram/litr – teraz czas na popularne domeny. To najlepszy czas by odnowić najlepsze ze swoich domen .ORG i .BIZ – uda się w ten sposób trochę zaoszczędzić, zwłaszcza jeśli takich nazw mamy sporo.

Grafika: Filomena Scalise / FreeDigitalPhotos.net

aznews.plDrożeją domeny .ORG i .BIZ

Podziel się!

O autorze

aznews.pl

Serwis AZnews.pl przedstawia najważniejsze informacje z branży domenowej. Znaleźć tam można bieżące informacje, raporty i zestawienia sprzedaży.