Druga rocznica działalności VERITAS Software w Polsce

Pod koniec listopada br. polskie biuro VERITAS Software obchodziło swoje drugie urodziny. VERITAS Software – dostawca oprogramowania do przechowywania danych gościł swoich Klientów i Partnerów w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej. Spotkanie było także okazją do mijającego roku.

“W ostatnim roku odnotowaliśmy kolejną falę wzrostu zainteresowania rozwiązaniami backupowymi, a także bardziej zaawansowanymi metodami z zakresu bezpieczeństwa takimi, jak replikacja danych do ośrodków zapasowych, czy rozległymi klastrami” – powiedział Marcin Motel, Country Manager VERITAS Software Poland. “Szczególną aktywność we wdrażaniu rozwiązań z zakresu disaster recovery przejawiały w Polsce banki i instytucje finansowe. Ponad połowę swoich przychodów z ubiegłego roku zrealizowaliśmy właśnie w tym sektorze.”

Bezpośrednia obecność firmy w Polsce pozwoliła na umocnienie pozycji VERITAS Software i znaczne zwiększenie udziału w polskim rynku pamięci masowych. Na liście klientów VERITAS znajdują się największe polskie przedsiębiorstwa, a dzięki ścisłej współpracy z partnerami oraz zapewnieniu im niezbędnego wsparcia, polskie biuro VERITAS odnotowało ponad 40% wzrost przychodów w ciągu ostatniego roku.

Druga rocznica działalności VERITAS Software w Polsce zbiegła się z premierą nowych produktów z zakresu ochrony danych dla przedsiębiorstw (Enterprise Data Protection). Nowe rozwiązania: Data Lifecycle Manager 5.0, CommandCentral Service 3.5 I NetBackup 5.0 służą przede wszystkim do optymalizacji procesów przechowywania i odzyskiwania danych.

http://www.veritas.com

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry