Durrpol wdroży system Microsoft Navision Axapta

Opublikowano: 8 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Firma Durrpol, jeden z największych producentów i dostawców urządzeń technologicznych dla przemysłu motoryzacyjnego podpisała umowę z firmą Creative Innovation Group, autoryzowanym partnerem Microsoft Business Solutions/Navision, na wdrożenie systemu Microsoft Navision Axapta.

W ramach projektu zostaną wdrożone następujące moduły: finansowy, handlowy, zarządzania kosztami (controlling) oraz zarządzania projektami i produkcją. System będzie zintegrowany z programem AutoCAD oraz innym systemem ERP w centrali firmy w Niemczech.

Wdrożenie aplikacji Microsoft Navision Axapta ma na celu przede wszystkim usprawnienie prowadzenia projektów, a także bieżącą rejestrację kosztów i przychodów.

Zakończenie projektu przewidziane jest na koniec 2002 roku.

http://www.microsfot.com

Sylwester KozakDurrpol wdroży system Microsoft Navision Axapta

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.