Dużo nowości w Gooru

Opublikowano: 2 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

W styczniu br. roku wyszukiwarka GOORU.pl uruchomiła nowe funkcje. Podczas korzystania z wyszukiwarki można sprawdzić prognozę pogody w dowolnym mieście w Polsce i na świecie. Po wpisaniu w oknie wyszukiwania nazwy miasta (uwzględniając polskie litery) wraz z jednym ze zwrotów: „pogoda”, „prognoza pogody”, „pogody” lub „prognoza”, wyświetli się prognoza na bieżący dzień oraz na najbliższe pięć dni.

Za pośrednictwem GOORU.pl możemy sprawdzić, kto jest dzisiejszym solenizantem. Wystarczy, wpisać w okno wyszukiwania słowo: „imieniny”, „imieninowy” lub „imieninowa”. Jeśli użytkownik chce dowiedzieć się, kiedy są imieniny konkretnej osoby, musi dopisać jej imię (np. „imieniny Magdaleny”).

Wyszukiwarka umożliwia także szybkie wykonanie obliczeń matematycznych. Użytkownik w oknie wyszukiwania może wpisać działanie matematyczne i wcisnąć na klawiaturze Enter lub w oknie wyszukiwarki przycisk „Szukaj”.

W GOORU.pl można sprawdzić też numer kierunkowy dowolnego miasta w Polsce. Wystarczy w okno wyszukiwania wpisać nazwę miasta (uwzględniając polskie litery) oraz jeden ze zwrotów: „numery kierunkowe”, „numer kierunkowy”, „telefon kierunkowy”, „telefony”, „kierunkowe” lub „kierunkowy”. Kolejną przydatną funkcją wyszukiwarki są aktualne kursy walut (średnie kursy NBP).

Gdy użytkownik w oknie wyszukiwania wpisze nazwę waluty, np. „dolar” oraz jeden ze zwrotów: „kursy walut”, „kurs walut”, „kurs waluty”, „waluta”lub „waluty”, to pod spodem wyświetli się jej bieżący kurs w złotówkach.

http://www.gooru.pl

Sylwester KozakDużo nowości w Gooru

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.