Dyskretne zakupy w KoKanie.pl

Opublikowano: 7 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

Kokanie.pl to sklep internetowy sklep oferujący prezerwatywy. Nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie sposób, w jaki firma podchodzi do sprzedaży.

Zamawiając towar z KoKanie.pl, klienci nie otrzymują zwykłej anonimowej przesyłki, tylko paczkę ze znanej księgarni internetowej Mentis.pl, lub innych sklepów-partnerów serwisu. A wszystko to dlatego, aby zaoferować maksymalny poziom dyskrecji klientom sklepu.

Internet już dawno okazał się bardzo dobrym narzędziem dla firm oferujących treści erotyczne. Świadczą o tym chociażby statystyki słów kluczowych wpisywanych wyszukiwarkach. Anonimowość jaką daje Internet spowodował też rozkwit internetowego handlu materiałami antykoncepcyjnymi. Zamówienie odbywało się anonimowo, jednak gorzej było z dostawą. To dlatego wszystkie sklepy z środkami antykoncepcyjnymi oferują anonimową wysyłkę.

KoKanie.pl poszło jednak o krok dalej i oferuje klientom, nadawanie paczek, gdzie nadawcą może być jeden z 6 partnerów. Do wyboru mamy księgarnię internetowa, wydawnictwo czy nawet drukarnia.

Ta dziwna oferta już spotkała się z zainteresowaniem wśród internautów, zwłaszcza Internautek, gdyż jak donosi sklep, znaczna część klientów stanowią właśnie kobiety.

http://www.kokanie.pl

Sylwester KozakDyskretne zakupy w KoKanie.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.