Dzieła młodych artystów w galerii online

Opublikowano: 22 grudnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal artnew.pl oferuje unikalne dzieła sztuki młodego pokolenia artystów. W internetowym sklepie ze sztuką można zakupić obrazy, instalacje, fotografie, grafiki, a także sztukę użytkową np. biżuterię artystyczną i ceramikę. Struktura portalu jest przejrzysta i intuicyjna. Oprócz oglądania dzieł sztuki Internauta ma każdorazowo możliwość dotarcia do informacji o twórcy i innych jego pracach.

Poza sprzedażą dzieł sztuki, celem galerii jest promowanie twórczości ambitnej, wnoszącej do świata sztuki nowe treści i formę przekazu. Portal spełniać ma także rolę informacyjną o sztuce w Polsce, o nowych talentach, o wystawach i ważnych wydarzeniach. ArtNew planuje rozszerzenie w przyszłości zasięgu galerii i promowania artystów polskich w krajach UE.

Galerię dla ArtNew wykonała na własnej platformie CMS agencja interaktywna energe21.

http://www.artnew.pl

Sylwester KozakDzieła młodych artystów w galerii online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.