Dzień Darmowej Dostawy 1 grudnia

Opublikowano: 9 listopada 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Tegoroczna, już szósta edycja, Dnia Darmowej odbędzie się 1 grudnia. W tym dniu za zakupy w sklepach, które przyłączą się do akcji klienci, nie będą ponosić kosztów dostawy.

ddd-logo-2Podczas pierwszej edycji darmową dostawę zaoferowało około 1000 sklepów, w zeszłym roku było ich już 2550. Zainteresowanie akcją jest coraz większe. Wiemy także, że konsumenci czekają na ten dzień, bo doceniają, że w jednym miejscu znajdą szeroką ofertę produktów i w dodatku bez kosztów dostawy. To dobra okazja by zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas – powiedział Krzysztof Bartnik, inicjator i pomysłodawca Dnia Darmowej Dostawy.

Zakwalifikowane sklepy są weryfikowane przez serwis eKomercyjnie.pl oraz zobowiązane do przestrzegania regulaminu Dnia Darmowej Dostawy. Aktualna lista sklepów biorących udział w akcji dostępna jest na stronie dziendarmowejdostawy.pl.

Sylwester KozakDzień Darmowej Dostawy 1 grudnia

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.