Dzień Kobiet w Compendium

W czasach PRL, 8 marca kobiety otrzymywały od zakładu pracy goździki. Dziś, firmy obdarowują je szkoleniami umożliwiającymi podwyższenie kwalifikacji.

Niecodzienną promocję z okazji Dnia Kobiet przygotowało Compendium-Centrum Edukacyjne Veracomp SA specjalizujące się w szkoleniach w zakresie technologii teleinformatycznych. Wszystkie panie, które w Dzień Kobiet zgłoszą swój udział w wybranym szkoleniu z wiosennej oferty Compendium otrzymają 50 procentową zniżkę.

Akcja promocyjna adresowana jest głównie do firm, które szukają sposobów efektywnego wykorzystania budżetów szkoleniowych, zyskując w ten sposób dodatkowe kwalifikacje dla swojego personelu. Z promocji mogą skorzystać również te kobiety, które inwestują w pogłębianie wiedzy i umiejętności zawodowych, samodzielnie finansując swoje szkolenia.

Compendium – Centrum Edukacyjne Veracomp SA prowadzi specjalistyczne szkolenia w zakresie technologii sieciowych, pamięci masowych, wykorzystania Internetu w biznesie, a także kursy dotyczące marketingu i sprzedaży. Szkolenia prowadzą autoryzowani trenerzy z kilkuletnim doświadczeniem dydaktycznym i biznesowym. Wykorzystywana przez nich metoda „see, hear and touch” dostarcza każdemu uczestnikowi nie tylko kompendium wiedzy teoretycznej, ale umożliwia również poznanie praktycznych możliwości i zastosowań omawianych zagadnień. Spółka jest wyłącznym ośrodkiem szkoleniowym firm 3Com, Alvarion (dawniej BreezeCOM), Nokia Internet Communication, Internet Security Systems, Computer Associates, D-Link, Molex Premise Networks, Oki Systems i Raidtec. Firma posiada dwa ośrodki szkoleniowe: w Krakowie i Warszawie.

http://www.compendium.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry