Dziennik Internautów – tysięczne wydanie Biuletynu

Opublikowano: 17 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Redakcja Dziennika Internautów, największego polskiego pisma o Internecie, wydała dzisiaj 1000. numer Biuletynu informacyjnego. Z tej okazji proponuje wszystkim Czytelnikom dziennika udział w konkursie organizowanym we współpracy ze sklepem internetowym REBEL.pl.

Czytelnicy mają tydzień na wysłanie swojego zgłoszenia z odpowiedziami na zadane przez organizatorów proste pytania. Sklep REBEL.pl ufundował cieszącą się ogromną popularnością, strategiczną grę planszową – GLOBALNY KONFLIKT – doskonałą alternatywę drogiego, równie popularnego kuzyna – grę RISK.

„Osiągnięcie pułapu 1000 wydan Biuletynu DI, to dla nas kilka lat ciężkiej pracy dziennikarskiej, wielu wyrzeczeń i czasu poświęconego na zdobywaniu Informacji. Mam nadzieję, że kolejne wydania utrzymają lub powiększą obecy poziom i zaspokoją najbardziej żądnych wiedzy Internautów. Konkurs organizowany z REBEL.pl, to mały krok w ich kierunku – na pewno będzie ich więcej.” – powiedział Krzysztof Gontarek, wydawca Dziennika Internautów.

http://www.di.com.pl

Sylwester KozakDziennik Internautów – tysięczne wydanie Biuletynu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.