Dziewiąty Business Link otwarty w Lublinie

W Lublinie powstał oddział akceleratora biznesu Business Link, w którym swe pomysły będzie rozwijać kilkadziesiąt lokalnych startupów. Pierwszym działającym w akceleratorze projektem jest foliocreate.com.

Lubelski akcelerator mieści się przy ul. Lipowej 4 w zrewitalizowanym biurowcu, dawnej siedzibie Konfederacji Polski Niepodległej. Na przestrzeni 560 mkw przygotowano dla przedsiębiorców ponad 100 miejsc pracy, siedem sal szkoleniowych oraz salę konferencyjną o powierzchni 48 mkw z widokiem na panoramę miasta. To już dziewiąty oddział Business Link.

Business Link

Jak podkreśla Anna Prończuk, Manager BL Lublin głównym celem ekosystemu jest połączenie pasji z biznesem.

Chcemy zachęcić przedsiębiorców z Lublina do rozwoju na różnych płaszczyznach poprzez sesje pitchingowe czy spotkania z mentorami. Startupowcy należący do ekosystemu mają możliwość wymiany doświadczeń i spotkania się z ludźmi, którzy osiągnęli globalny sukces. Młodzi przedsiębiorcy mogą tym sposobem rozwijać swoje idee biznesowe w Lublinie, a także w całej Polsce, dzięki byciu członkiem sieci – przekonuje.

Do ekosystemu Business Link w Lublinie dołączył już pierwszy startup foliocreate.com, serwis skierowany do osób szukających sposobu własnej autoprezentacji za pomocą strony internetowej, oferujący stworzenie portfolio online jako aplikacji Web.

Przynależność do społeczności Business Link wiąże się z dostępem 24/7 do powierzchni biurowych i networkingu w całej Polsce. Posiadacz karty Business Link otrzymuje również zaproszenia na spotkania z mentorami (Business Mentoring) i trenerami biznesu (Bussines Training) oraz na cykliczne wydarzenia networkingowe Business Mixer. Te ostatnie dają szansę najlepszym spółkom na zaprezentowanie swoich pomysłów i wygranie udziału w programie akceleracji globalnej READY to GO w Dolinie Krzemowej, Szanghaju lub Londynie. Trzy lubelskie startupy przedstawią swoje pomysły biznesowe na Business Mixer już 11 grudnia.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry