#e-biznes festiwal ponownie w Krakowie

#e-biznes festiwal wraca do Krakowa i zaprasza na III edycję projektu osoby interesujące się nowymi technologiami, mediami internetowymi, prowadzeniem biznesu w sieci.

Od 13 do 15 listopada Kraków stać ma się stolicą polskiego e-biznesu. W trakcie trzech dni festiwalu eksperci poruszą zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu w sieci. 13 listopada, w trakcie mobile day, przyglądać będą się technologiom mobilnym, ich rozwojowi oraz zastosowaniu w biznesie i życiu codziennym oraz prawnym aspektom związanym z działalnością w IT.

e-biznes festiwal

Kolejny dzień, 14 listopada, to marketing day, w czasie którego prowadzone będą rozmowy o projektowaniu i wdrażaniu kampanii e-marketingowych w mediach społecznościowych, analizie skuteczności działań i mierzeniu konwersji, a także zastosowaniu narzędzi e-marketingowych w biznesie i projektach startup.

Festiwal zakończy 15 listopada business day.

W tym roku festiwal odbędzie się na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie (al. Mickiewicza 30) w pawilonie B-1. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Województwo Małopolskie. Partnerami wydarzenia są m.in. Grupa Interia.pl, Kei.pl, Semahead – Agencja SEM, SalesManago Marketing Automation oraz smsAPI.pl. Organizatorem projektu jest #ebf group oraz Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club. Nasza Redakcja objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Zainteresowanych projektem zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia: krakow.efestiwal.net oraz na profil na Facebooku.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry