e-Doradca dla biznesu

Opublikowano: 9 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi:

IPO.pl wdraża nową usługę dla firm. Wystarczy jedno kliknięcie, aby otrzymać pomoc na temat dotacji unijnych czy innej formy finansowania przedsiębiorstw.
Od listopada wszyscy przedsiębiorcy mogą bezpłatnie skorzystać z nowej usługi e-Doradcy finansowego na portalu www.IPO.pl. W ciągu kilku minut, bez wychodzenia z firmy, bez spotkania z doradcą można uzyskać profesjonalną pomoc.

Usługa e-Doradcy umożliwia rozmowę  w czasie rzeczywistym z Doradcą finansowym na temat form finansowania oraz sposobów pozyskania kapitału niezbędnego  do funkcjonowania firm.

Usługa e-Doradcy ma na celu umożliwienie przedsiębiorcom uzyskanie rzetelnej i natychmiastowej informacji. Usługa jest świadczona bezpłatnie w ramach portfolio portalu IPO.pl.

Wdrożenie e-Doradcy jest pierwszym krokiem realizującym nową strategię przyjętą  przez zarząd IPO.pl. Kolejnym będzie wdrożenie na początku grudnia br. całkowicie nowej odsłony portalu wraz z rozszerzeniem pakietu świadczonych usług dla przedsiębiorstw sektora MŚP.

Od 2005 roku IPO.pl dostarcza przedsiębiorcom informacji o możliwościach pozyskiwania kapitału na działalność bieżącą i inwestycyjną. 62 proc. użytkowników to właściciele, prezesi oraz menedżerowie firm.

www.ipo.pl

Hanna Laskowskae-Doradca dla biznesu

Podziel się!

O autorze

hania