E-integracja mediów

Dynamika zmian w środkach masowego przekazu związana jest w przeważającej części z rozwojem Internetu. Jak dalej ta światowa sieć zmieni naszą rzeczywistość? – na to pytanie poszukają odpowiedzi uczestnicy Kongresu “Internet i Media”, który odbędzie się w dniach 21-22 listopada w warszawskim Hotelu Marriott.
Podczas konferencji największe osobistości świata mediów i branży internetowej będą dyskutować również o przyszłości radia i telewizji oraz perspektywach dla “tradycyjnych” mediów i konieczności agregacji informacji. Istotnym tematem będą też prezentacje dotyczące aspektów prawnych i technologicznych, które towarzyszą działalności w Internecie, a także roli i rozwoju społeczności wirtualnych.

W ramach kongresu odbędzie się też dyskusja panelowa: Trendy, przyszłość i rozwój mediów z udziałem przedstawicieli Axel Springer, Polsatu, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, Telefonii Dialog oraz Eurozet.

– Pierwszy dzień Kongresu uwiecznimy uroczystą Galą wręczenia Złotych Cafek 2007. Statuetki otrzymają laureaci poszczególnych kategorii I edycji Rankingu Internetowych Serwisów Informacyjnych – pierwszego w Polsce badania, w którym oceniane są: zawartość merytoryczna serwisów, ich funkcjonalność oraz faktyczna popularność wśród internautów. – mówi Piotr Długi, Prezes Cafe News.

Przedsięwzięcie to koordynowane jest przez Cafe News i realizowane we współpracy z firmą Gemius, Ośrodkiem Badań Prasoznawczych Uniwersytetu Jagiellońskiego i agencją Symetria. Specjaliści z tych firm ocenią internetowe serwisy informacyjne w grupie serwisów ogólnoinformacyjnych oraz w sześciu kategoriach tematycznych, takich jak Kultura i rozrywka, Sport czy Motoryzacja.
Organizatorem Kongresu jest firma Cafe News oraz Informedia-Polska.

www.kongres.cafenews.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry