E-integracja mediów

Dynamika zmian w środkach masowego przekazu związana jest w przeważającej części z rozwojem Internetu. Jak dalej ta światowa sieć zmieni naszą rzeczywistość? – na to pytanie poszukają odpowiedzi uczestnicy Kongresu „Internet i Media”, który odbędzie się w dniach 21-22 listopada w warszawskim Hotelu Marriott.
Podczas konferencji największe osobistości świata mediów i branży internetowej będą dyskutować również o przyszłości radia i telewizji oraz perspektywach dla „tradycyjnych” mediów i konieczności agregacji informacji. Istotnym tematem będą też prezentacje dotyczące aspektów prawnych i technologicznych, które towarzyszą działalności w Internecie, a także roli i rozwoju społeczności wirtualnych.

W ramach kongresu odbędzie się też dyskusja panelowa: Trendy, przyszłość i rozwój mediów z udziałem przedstawicieli Axel Springer, Polsatu, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, Telefonii Dialog oraz Eurozet.

– Pierwszy dzień Kongresu uwiecznimy uroczystą Galą wręczenia Złotych Cafek 2007. Statuetki otrzymają laureaci poszczególnych kategorii I edycji Rankingu Internetowych Serwisów Informacyjnych – pierwszego w Polsce badania, w którym oceniane są: zawartość merytoryczna serwisów, ich funkcjonalność oraz faktyczna popularność wśród internautów. – mówi Piotr Długi, Prezes Cafe News.

Przedsięwzięcie to koordynowane jest przez Cafe News i realizowane we współpracy z firmą Gemius, Ośrodkiem Badań Prasoznawczych Uniwersytetu Jagiellońskiego i agencją Symetria. Specjaliści z tych firm ocenią internetowe serwisy informacyjne w grupie serwisów ogólnoinformacyjnych oraz w sześciu kategoriach tematycznych, takich jak Kultura i rozrywka, Sport czy Motoryzacja.
Organizatorem Kongresu jest firma Cafe News oraz Informedia-Polska.

www.kongres.cafenews.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top