E-mail na głos w sieci Era

Era udostępniła swoim klientom nową usługę odbierania i wysyłania wiadomości e-mail oraz zarządzania swoim kontem poczty elektronicznej Eranet. Użytkownicy kont Eranet mogą teraz odsłuchiwać swoje wiadomości e-mail przez telefon komórkowy lub każdy inny aparat telefoniczny i na nie odpowiadać. Mają oni również możliwość nagrania ważnych informacji jak na dyktafonie i wysłania ich e-mailem.

E-mail na głos to usługa, która pozwala na nawiązanie telefonicznego połączenia z pocztą głosową i odsłuchanie wiadomości poczty elektronicznej. Dodatkowo usługa e-mail na głos umożliwia również odczytanie załączników w formacie MS Word, TXT oraz WAV.

Dzwoniąc z telefonu komórkowego na numer 608908 użytkownik konta zostaje automatycznie rozpoznany i połączony ze swoją skrzynką Eranet. W przypadku połączeń, w trakcie których numer telefonu użytkownika nie zostanie rozpoznany, system poprosi o podanie numeru telefonu i hasła dostępu głosowego. Wcześniej niezbędne jest ustawienie tego hasła przez www.eranet.pl, Biuro Obsługi Abonentów sieci Era lub przy połączeniu z pocztą elektroniczną Eranet z własnego telefonu komórkowego.

W trakcie odsłuchiwania wiadomości system odczyta jej tytuł oraz nadawcę. Po usłyszeniu tych informacji użytkownik konta Eranet będzie mógł wysłuchać pełnej treści wiadomości, skasować lub odpowiedzieć na nią. System odczytuje wiadomości zarówno w języku polskim, jak i angielskim. W przypadku odpowiedzi na wiadomość system prosi o nagranie informacji i wysyła ją jako plik dźwiękowy.

Usługa e-mail na głos w sieci Era pozwala również na zapamiętanie ważnych informacji dzięki funkcji „dyktafon”. Po wybraniu tej opcji, w trakcie połączenia z numerem 608908, użytkownik może nagrać tytuł notatki oraz jej treść. Nagrana wiadomość może być później odsłuchana przez telefon lub po zalogowaniu się do konta poczty elektronicznej.

http://www.eranet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top