e-mail w terenie

Opublikowano: 18 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Należąca do Sybase firma iAnywhere Solutions wprowadza na rynek Mail Anywhere Studio, rozwiązanie zapewniające dostęp do poczty elektronicznej użytkownikom narzędzi bezprzewodowych.

Mail Anywhere Studio jest udoskonaloną wersją rozwiązania iAnywhere Mobile Mail. Zapewnia stały dostęp do poczty elektronicznej, kalendarza oraz danych teleadresowych i informacji dotyczących zadań, za pośrednictwem urządzeń bezprzewodowych. Obsługa nowego rozwiązania jest zbliżona do obsługi komputerów biurkowych. Dzięki nowym funkcjom zwiększa wydajność pracowników mobilnych i pozwala administratorom systemów na ich zdalne konfigurowanie.

„Mail Anywhere Studio to świetne rozwiązanie dla agentów ubezpieczeniowych, przedstawicieli regionalnych i innych pracowników działających w terenie. Coraz więcej klientów na polskim rynku poszukuje rozwiązań, które umożliwiłyby korzystanie z poczty elektronicznej przedsiębiorstwa oraz aplikacji biznesowych za pośrednictwem urządzeń bezprzewodowych. Pozwala to pracownikom mobilnym na dostęp do najważniejszych informacji zawsze i wszędzie” – powiedział Grzegorz Walicki, Dyrektor Generalny polskiego oddziału Sybase. Testowa wersja rozwiązania została wdrożona w firmie Guardian Insurance Company of America. Mobilini agenci ubezpieczeniowi mogą dzięki temu korzystać z poczty elektronicznej przedsiębiorstwa i wysyłać pilne komunikaty z dowolnego miejsca.

Najważniejsze informacje o rozwiązaniu Mail Anywhere Studio
Mail Anywhere Studio jest kompleksową platformą, która umożliwia korzystanie z poczty elektronicznej, kalendarza oraz danych kontaktowych i danych dotyczących zadań, normalnie dostępnych w programach Lotus Notes i Microsoft Exchange, za pośrednictwem urządzeń bezprzewodowych. W przypadku urządzeń naręcznych działających pod systemami operacyjnymi Palm, Pocket PC lub Symbian platforma ta zapewnia bezpośrednią synchronizację na bazie serwera w oparciu o połączenia bezprzewodowe lub telefoniczne. Dzięki rozwiązaniu Mail Anywhere Studio użytkownicy tych urządzeń mogą otrzymywać i wysyłać wiadomości e-mail czekając na samolot, biorąc udział w zebraniach firmy lub znajdując się w siedzibie klienta, bądź przekazywać wiadomości e-mail z hali międzynarodowych targów itp.

http://www.sybase.com.pl

Sylwester Kozake-mail w terenie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.