easyCALL z PayBACK

easyCALL – polski operator telefonii internetowej wprowadza program lojalnościowy PayBACK. Udział w programie lojalnościowym jest otwarty dla wszystkich klientów easyCALL, a przystąpienie do niego jest bezpłatne. Za dokonane zakupy w easyCALL klient otrzymuje specjalne punkty, które później wymienia na atrakcyjne nagrody, które sam wybiera.

'Cieszy nas fakt, że easyCALL jest jedynym polskim operatorem telefonii internetowej, który spełnia restrykcyjne warunki pozwalające na dołączenie do programu PayBACK.’ – mówi Michał Jakubowski – Prezes firmy.

'W przyszłości wspólnie z firmą PayBACK planujemy atrakcyjne akcje promocyjne przeznaczone tylko dla członków programu lojalnościowego’ – dodaje.

'PayBACK stale pracuje nad poszerzeniem grona swoich Partnerów zarówno w Internecie jak i na tradycyjnym rynku. Liczymy, że klienci easyCALL szybko przekonają się do naszej oferty.’ – mówi Przemysław Klich – Szef Programu PayBACK. 'Z drugiej strony, chcemy przekonać naszą kilkusettysięczną rzeszę aktualnych użytkowników PayBACK, aby pokochali tanie rozmowy.’

https://www.easycall.pl/payback.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top