EasyRecovery EmailRepair już w Polsce

15 września br. użytkownicy wszystkich wersji dwóch najpopularniejszych programów poczty elektronicznej – Outlook i Outlook Express zyskają narzędzie pozwalające samodzielnie odzyskać utracone wiadomości pocztowe. Miesiąc po premierze w Europie Zachodniej, MBM Ontrack wprowadza na polski rynek najnowszą wersję Ontrack EasyRecovery – programu do samodzielnego odzyskiwania danych.

Nowy program nosi nazwę Ontrack EasyRecovery EmailRepair. Aplikacja przeznaczona jest wyłącznie do odzyskiwania wiadomości pocztowych. W odróżnieniu od dostępnego na rynku EasyRecovery w wersji 6.0 nowy produkt Ontrack’a pozwala na odzyskiwanie poczty
z programu Outlook Express.

EasyRecovery EmailRepair rozszerza gamę produktów z rodziny EasyRecovery. Producent podkreśla, że nowe narzędzie służy wyłącznie do odzyskiwania poczty elektronicznej, podczas gdy EasyRecovery w wersji 6.0 to złożony program do naprawy i odzyskiwania wielu rodzajów plików. Nowa aplikacja obsługuje wszystkie dostępne na rynku wersje programów Outlook i Outlook Express.

– W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów nasz zagraniczny partner – firma KrollOntrack, zdecydował się na stworzenie aplikacji, która z wysoką skutecznością pozwala w bardzo łatwy sposób odzyskać utracone wiadomości pocztowe. EasyRecovery EmailRepair doskonale radzi sobie z najczęstszymi przyczynami utraty poczty elektronicznej, a więc przeładowaniem skrzynki pocztowej oraz wirusami. Dzięki temu rozwiązaniu każdy korzystający z dwóch najpopularniejszych obecnie programów pocztowych będzie mógł samodzielnie naprawić swoje dane – powiedział Marcin Musil, dyrektor zarządzający MBM Ontrack odzyskiwanie danych.

EasyRecovery jest jedną z najpopularniejszych na świecie aplikacji służących do odzyskiwania danych. Do roku 1998 rozwiązanie to znane było jako Tiramisu.

http://www.mbm.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top