eCard i Travelplanet.pl jako wschodzące gwiazdy rynku

Opublikowano: 20 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Firma audytorska Deloitte opublikowała wyniki dorocznego rankingu Fast 50 klasyfikującego najszybciej rozwijające się firmy technologicznej w Europie Środkowej. W kategorii 'Rising Star' (firm działających od 3-5 lat) drugie miejsce w Polsce i najlepsze wśród firm zajmujących się e-handlem zajęła Travelplanet.pl SA.

lp Nazwa Kraj Wzrost

1 Assocom Węgry 1020%

2 eCard Polska 551%

3 Dataplex Węgry 513%

4 Travelplanet.pl Polska 505%

5 eo Networks Poland 466%

6 Profesia Słowacja 421%

7 o2.pl Polska 400%

8 MITON CZ Czechy 299%

9 Micronet Słowacja 258%

10 SYMBIO Digital Czechy 236%

Travelplanet.pl utrzymało bardzo wysoką pozycję z roku ubiegłego, kiedy to firma zajęła w rankingu drugie miejsce w skali środkowoeuropejskiej. W tym roku 4 pozycja pokazuję, że Travelplanet.pl nadal utrzymuje bardzo silny trend wzrostu i należy do elit e-commerce w regionie. Travelplanet.pl jest jedyną firmą notowaną na GPW, która znalazła się wśród 10 najlepszych firm kategorii Rising Stars

Nagroda Deloitlle’a jest kolejnym potwierdzeniem dobrej strategii Travelplanet.pl powiedział Jakub Mazur Dyrektor Marketingu Travelplanet.pl. Jest to już drugie wyróżnienie najbardziej prestiżowych firm doradczych i audytorskich w ostatnim czasie dla Travelplanet.pl. W ubiegłym tygodniu Tomasz Moroz (wiceprezes) został wybrany przez firmę Ernst & Yung do grupy 10 najlepszych przedsiębiorców w Polsce. Nagrody firm audytorskich są dla nas bardzo ważne ze względu na prestiż i wysoki poziom profesjonalizmu ocen tych firm – podsumował Jakub Mazur.

Sylwester KozakeCard i Travelplanet.pl jako wschodzące gwiazdy rynku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.