Edipresse rozwija Babyonline.pl

Opublikowano: 22 czerwca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis internetowy dla rodziców www.babyonline.pl uruchomił forum dyskusyjne. Forum przeznaczone jest dla aktywnych rodziców oraz tych którzy oczekują na dziecko.

Na łamach forum głównymi tematami dyskusji jest: ciąża i poród, niemowlę, karmienie, przedszkolak oraz sekcja mamacafe – miejsce internetowych spotkań i wsparcia dla młodych mam.

Użytkownicy mają nie tylko możliwość wygodnego zamieszczania oraz komentowania wypowiedzi, ale także dodawania zdjęć do postów. Na forum pojawiła się także wewnętrzna poczta umożliwiająca rozsyłanie prywatnych wiadomości, możliwości subskrybowania danego wątku, dodania ankiet do wątków, szybkiej odpowiedzi, możliwość oceniania wątków, możliwość zmiany sposobu wyświetlania wątków i oceny wątków.

Forum babyonline.pl jest oparte na mechanizmie v-biuletyn, autorstwa Jelsoft Enterprises Ltd.

Sylwester KozakEdipresse rozwija Babyonline.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.