Edustacja.pl rusza z projektem “Strefa Trenera”

Portal Edustacja.pl opracował projekt “Strefa Trenera“, dedykowany firmom szkoleniowym i trenerom, którzy chcą podnosić swoje kompetencje. Nowy projekt ma pomóc w kompletowaniu kadry szkoleniowej.

“Strefa Trenera” to portal, który wychodzi naprzeciw potrzebom zarówno małych firm szkoleniowych i organizacji, które po raz pierwszy realizują szkoleniowe projekty unijne, jak i potrzebom korporacji szukających do pracy trenerów wewnętrznych.

Jak przekonuje Joanna Schmidt, dyrektor Edustacji.pl – “Projekt ma usprawnić wymianę informacji między firmami szkoleniowymi a trenerami. Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby szkół trenerów oraz stowarzyszeń trenerskich, aby w konsekwencji ich absolwenci i członkowie uzyskali nowe możliwości szukania pracy”.

Każdy trener po zarejestrowaniu w “Strefie Trenera” zdobędzie dostęp do dedykowanego konta, dzięki któremu będzie mógł tworzyć i zarządzać swoim CV, a także dołączać uzyskane referencje. W ten sposób powstanie baza danych z wizytówkami trenerów, co umożliwi im sposób na nawiązanie kontaktu z firmami rekrutującymi. Dodatkową opcją w portalu jest możliwość wyboru “Trenera tygodnia”, czyli wyeksponowania wizytówki i zdjęcia trenera. W podobny sposób w projekcie, oprócz trenerów, mogą uczestniczyć także firmy szkoleniowe. Wykorzystując panel zarządzania treścią otrzymują możliwość np. dodawania ogłoszeń, które będą widoczne dla wszystkich użytkowników.

Edustacja.pl chce promować swój nowy pomysł na portalach społecznościowych, takich jak goldenline.pl czy profeo.pl. W dotarciu do grup docelowych mają pomóc mailingi do trenerów oraz obecność na imprezach trenerskich.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry