eFotka.pl kończy działalność

Opublikowano: 29 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Z dniem 28 stycznia br., po ponad 15 miesiącach funkcjonowania, kończy działalność serwis eFotka.pl. Umożliwiał on wszystkich chętnym osobom umieszczenie swojego zdjęcia, internauci mogli oceniać to zdjęcie, a jednocześnie kontaktować się między sobą zawierając nowe znajomości. O przyczynach zakończenia działalności wypowiada się Radek Wrocławski, właściciel serwisu eFotka.pl:

– „Przez ponad 15 miesięcy działania w serwisie eFotka.pl zamieszczono ponad 10 000 zdjęć. Serwis był bardzo popularny – co miesiąc odwiedzano go ponad 600 tys. razy. Niestety związany był z tym również fakt generowania bardzo dużego ruchu na łączach, a co za tym idzie, wysokich kosztów utrzymania serwisu. Mimo tak dużego grona odbiorców serwisu, nie cieszył się on wystarczającym zainteresowaniem reklamodawców. Ponieważ przez ponad rok funkcjonowania nie uzyskał on rentowności, zostałem zmuszony do zamknięcia serwisu. Gdyby jednak znalazła się osoba lub firma, która chciałaby dalej prowadzić serwis eFotka.pl, to istnieje taka możliwość.”

http://www.efotka.pl

Sylwester KozakeFotka.pl kończy działalność

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.