eGospodarka – newsy dla każdego

Serwis dla małych i średnich przedsiębiorstw eGospodarka.pl udostępnił bezpłatny kreator newsów, który umożliwia umieszczenie wiadomości z serwisu na innych witrynach internetowych.

– Kreator newsów może być wykorzystany zarówno w dużych serwisach informacyjnych, jak i w serwisach korporacyjnych. W tym ostatnim przypadku zamieszczenie na stronie informacji z branży może stać się sposobem na wydłużenie czasu pobytu użytkownika w serwisie, a co za tym idzie, na wszechstronne zapoznanie się z ofertą firmy – mówi Beata Szkodzin z serwisu eGospodarka.pl

Poprzez kreator newsów można pobierać wiadomości z czterech działów tematycznych: internet, biznes, sprzęt, oprogramowanie.

Pobieranie wiadomości z eGospodarka.pl odbywa się automatycznie, po wstawieniu odpowiedniego kodu, wygenerowanego przez kreator newsów na stronie eGospodarka.pl, na podstawie parametrów określonych przez użytkownika (format wiadomości, kolory, zajmowany obszar, działy z których mają być pobierane etc.)

Usługa jest bezpłatna, dostępna dla wszystkich i nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych warunków. Nie wymaga też zaawansowanych umiejętności programistycznych czy webmasterskich – kod jest generowany automatycznie i wystarczy później umieścić go w źródłowym kodzie HTML strony.

http://egospodarka.pl/gosp/ext_info/main

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry