eGospodarka – serwis przynoszący rozwiązania

Opublikowano: 2 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi:

Pod adresem eGospodarka.pl uruchomiony został serwis tworzony z myślą o małej i średniej wielkości firmach z różnych sektorów gospodarki, które planują wykorzystać internet do swojej działalności. Tego rodzaju biznesy nie mają zwykle potrzebnych środków, aby zlecić zaspokojenie swoich potrzeb internetowych firmie zewnętrznej – nie starcza również zasobów kadrowych wewnątrz firmy do samodzielnej realizacji zamierzeń.

Serwis eGospodarka.pl jest odpowiedzią na problemy małych i średnich przedsiębiorstw. Ten zaprojektowany właśnie z myślą o nich wortal, wskaże proste odpowiedzi na pytania przedsiębiorców: jak zacząć”, co robić”, gdzie szukać” jak się rozwijać” W następnym kroku biznesmeni ci otrzymają dostęp do niedrogich lub nawet darmowych narzędzi pozwalających na wykorzystanie atutów światowej sieci.

Przedsiębiorcy znajdą w serwisie eGospodarka.pl narzędzia porównawcze, wyszukiwarki, kalkulatory, za pomocą których wybiorą odpowiadające sobie szkolenia, firmy ISP, oferty udostępnione w ramach Giełdy Ofert B2B. Szczególnie polecamy dział ISP, gdzie funkcjonuje sprawnie działające narzędzie pozwalające na proste wyszukanie najodpowiedniejszych dla użytkownika ofert na utrzymanie stron i skrzynki pocztowe. W dziale ISP ujęta została już większość znaczących na rynku providerów – obecnie w bazie znajduje się ponad 150 firm wraz z ich ofertami

http://www.egospodarka.pl

Sylwester KozakeGospodarka – serwis przynoszący rozwiązania

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.