eholiday.pl: darmowy hosting w dobrynocleg.pl

Serwis eholiday.pl zaoferował właścicielom obiektów noclegowych darmowy hosting. Wraz z przestrzenią dyskową użytkownicy otrzymają także darmowy CMS do zarządzania treścią na swoich stronach.

Serwis eholiday.pl uruchomił nową, darmową usługę hostingową dla właścicieli obiektów noclegowych i turystycznych. Każdy z zarejestrowanych użytkowników serwisu ma możliwość stworzenia własnej strony w domenie dobrynocleg.pl. Bez opłat abonamentowych i bez kosztów projektowania czy tworzenia strony. Użytkownicy mają do swojej dyspozycji CMS, za pomocą którego mogą zarządzać treścią na swoich stronach, aktualizować informacje i zdjęcia.
eholiday.pl: darmowy hosting w dobrynocleg.pl 1
Internet dla większości właścicieli obiektów turystycznych i noclegowych jest jednym z podstawowych kanałów dotarcia do potencjalnych klientów. Jednak rosnąca rywalizacja na polu e-marketingu i sprzedaży przez Internet sprawiła, że znacznie zwiększyły się koszty skutecznej promocji w Internecie. Propozycja eholiday.pl to nie tylko prosta oszczędność związana z utrzymaniem strony internetowej i domeny (koszt nawet kilkuset złotych rocznie), ale znacznie lepsza widoczność w sieci. Witryny w domenie eholiday.pl są zoptymalizowane pod kątem SEO i wysoko pozycjonowane w Google.  Wszystkie strony są również pozbawione jakichkolwiek reklam.

– Polski rynek turystyczny to nie tylko duże i dobrze zorganizowane ośrodki, ale w przeważającej mierze pojedyncze pensjonaty, małe hotele i kwatery prywatne. Dla takich właścicieli istotne jest nie tylko minimalizowanie kosztów takich jak opłacenie hostingu czy domeny, ale przede wszystkim skuteczne przebicie się ze swoją ofertą w morzu innych, konkurencyjnych ofert. Nie bez znaczenia jest także bariera technologiczna, bo nie każdy potrafi sam zaprojektować i wykonać stronę WWW. – mówi Mariusz Wojciechowski, prezesa Grupy eholiday.pl.

Serwis eholiday.pl to aktualnie najpopularniejszy i największy polski serwis z bazą noclegów. Zebrano w nim informacje o ponad 22 tysiącach miejsc noclegowych i turystycznych.

www.eholiday.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry