Ekologiczna strona Barlinka

Opublikowano: 1 października 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Barlinek S.A. uruchomił kolejny, po okleiny.pl i barkietsport.pl serwis informacyjny – Ekobarlinek. Nie dotyczy on jednak żadnego z produktów firmy, lecz ma za zadanie uwrażliwiać odwiedzających serwis na ochronę środowiska naturalnego i przybliżać ekologiczne akcje barlineckie.
Do tych najbardziej znanych należą „Zasada 1 za 1”, czyli zobowiązanie firmy do posadzenia jednego drzewka za sprzedaną paczkę deski barlineckiej, ; wsparcie akcji reintrodukcji sokoła wędrownego, czy pomoc dla sędziwego Dębu Bartek –symbolu ziemi świętokrzyskiej.

W serwisie Ekobarlinek, prócz artykułów na temat aktualnego przebiegu poszczególnych akcji proekologicznych oraz informacji o produkcji ekologicznego biopaliwa – peletu, znaleźć można ekobarlineckie wygaszacze czy tapety na pulpit. Chętni mogą sprawdzić swoją wiedzę z dziedziny ekologii w przygotowanym quizie, odwiedzającym umożliwiono zaprezentowanie swego stanowiska w sondzie. Ekobarlinek to także miejsce skąd można wysłać kartkę elektroniczną oraz gdzie najmłodsi mogą wziąć udział w konkursach organizowanych przez Barlinek S.A..

Ekobarlinek nie jest serwisem komercyjnym. Jego stricte informacyjny charakter ma za zadanie pogłębiać świadomość ekologiczną klientów Barlinek S.A. Firmy, która troszczy się o środowisko naturalne stosując najnowocześniejsze technologie oraz inwestując w programy proekologiczne.

www.ekobarlinek.pl

Hanna LaskowskaEkologiczna strona Barlinka

Podziel się!

O autorze

hania