Ekskluzywny HTC P3700 Diamond GPS w Vobis

Stylowy wygląd, bogate wyposażenie i oprogramowanie pozwalające na konkurowanie nawet z laptopami – to nowy smartphone HTC Touch Diamond. Telefon ten dostępny jest już w ofercie sieci sklepów Vobis.
Elegancja to pierwsze co rzuca się w oczy w tym aparacie. Obudowa w kolorze głębokiej czerni wykonana z matowej stali, doskonale podkreśla klasę każdego posiadacza tego telefonu. W połączeniu z dużym, 2,8 calowym, dotykowym wyświetlaczem o czterokrotnie wyższej rozdzielczości w porównaniu z innymi modelami telefonów, projektanci stworzyli doskonale komponującą się całość.

Ekskluzywny HTC P3700 Diamond GPS w Vobis 1

Prawdziwa potęga HTC Touch Diamond drzemie jednak w jego możliwościach.
Najnowocześniejszy interfejs TouchFLO sterowany procesorem graficznym 3D, idealnie reagujący na dotyk, najszybszy bezprzewodowy Internet HSDPA, a oprócz tego aparat z automatyczna regulacją ostrości, który umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości, a także centrum multimedialne pozwalające na słuchanie muzyki i oglądanie zdjęć to możliwości HTC Touch Diamond. Co ważne – mimo tak wielu funkcji telefon ten jest bardzo prosty w obsłudze.

HTC Touch Diamond posiada również wbudowany odbiornik GPS, dzięki któremu odnalezienie drogi nawet w obcym mieście jest możliwie z taką samą precyzją, jak przy wykorzystaniu klasycznych urządzeń nawigacyjnych. Dodatkowo usługa Pogoda HTC spotka się z uznaniem wszystkich miłośników podróży, którzy chcą uzyskać dostęp do aktualnych informacji pogodowych.

Ekskluzywny HTC P3700 Diamond GPS w Vobis 2

HTC P3700 Diamond GPS łączy funkcje telefonu, laptopa oraz odbiornika GPS w jednym niewielkim, elegancki urządzeniu. Jego cena to 1849zł.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry