Ekspansja Expandera

Szczecin, Bydgoszcz i Bielsko-Biała to kolejne miasta, w których można skorzystać z usług Doradców Finansowych firmy Expander. Obecnie sieć oddziałów Expandera liczy już 16 placówek. W każdej z nich Doradcy Finansowi pomagają klientom w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego czy też najlepszej formy ulokowania oszczędności. Expander działa na podstawie umów partnerskich z największymi instytucjami finansowymi w Polsce, oferując w jednym miejscu, bez żadnych dodatkowych kosztów, wybór spośród ponad 200 produktów bankowych i inwestycyjnych.

Doradcy Expandera wybiorą najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy z oferty 14 banków, a także skompletują i pomogą wypełnić niezbędne dokumenty. Klienci nie płacą za usługi Expandera – firma pobiera część prowizji należnej instytucji finansowej oferującej produkt. W wielu przypadkach klient może nawet uzyskać atrakcyjniejsze warunki niż bezpośrednio w banku lub też – dzięki bezpośrednim kontaktom Expandera z pracownikami instytucji finansowych – załatwić sprawę w znacznie krótszym czasie. Firma oferuje też kredyty refinansowe oraz konsolidacyjne. To specjalna oferta dla osób, które chciałyby płacić mniej za dotychczas zaciągnięte kredyty bankowe.

Osobom zaciągającym kredyty mieszkaniowe Expander oferuje dodatkowe usługi takie jak uzyskanie odpisu z księgi wieczystej czy inspekcja nieruchomości. – Nasi klienci to osoby, które nie mają czasu na wędrówki po bankach, a jednocześnie chcą mieć pewność, że zaciągając kredyt mieszkaniowy czy inwestując oszczędności podejmują optymalną decyzję. Mamy nadzieje, że nasze usługi w trzech nowych miastach spotkają z zainteresowaniem podobnym jak w Warszawie czy Poznaniu – mówi Dorota Kossowska, kierownik oddziału Expandera w Szczecinie.

W tym roku wszystkie oddziały Expandera odwiedziło już blisko 13,5 tys. klientów z czego prawie połowa w czerwcu i lipcu. Firma zamierza kontynuować ekspansję. – W przyszłym roku zamierzamy otworzyć kolejne 10 placówek, a w latach kolejnych będziemy rozwijać naszą działalność w tempie zależnym od popytu na rynku. Dotychczas zajmowaliśmy się głównie kredytami hipotecznymi. W najbliższym czasie chcemy położyć nacisk na produkty inwestycyjne. Docelowo zamierzamy oferować klientom kompleksowe zarządzanie osobistymi finansami, zarówno od strony aktywów, jak i pasywów – powiedział Maurycy Kuhn, Wiceprezes Expandera.

http://www.expander.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry