Eksperci Kei.pl dzielą się wiedzą

Dynamiczny rozwój internetu, stwarzając nowe możliwości – wymaga jednocześnie ciągłego uzupełniania wiedzy. Specjaliści z Kei.pl chcąc uczynić to zadanie bardziej przystępnym od kilku miesięcy publikują swoje artykuły wprowadzające w tematykę nowych technologii stosowanych w e-commerce, hostingu oraz standardów bezpieczeństwa.
Specjaliści z Kei.pl pisząc teksty umieszczone w serwisie koncentrowali się przede wszystkim na korzyściach płynących z poszczególnych rozwiązań dla potencjalnych Klientów.

Sprawnie działający serwis internetowy wymaga z jednej strony wysokiego poziomu zabezpieczeń, z drugiej natomiast szybkiego i sprawnego modułu pozwalającego na jego aktualizację i zarządzanie. Dlatego w przygotowanym przez specjalistów z Kei.pl serwisie znajdziemy teksty dotyczące zabezpieczeń oraz zagrożeń wraz z zalecanymi sposobami ich uniknięcia. Pozostałe teksty dotyczą możliwości zaprojektowania systemu pod kątem własnych potrzeb, oraz jego optymalizacji.

Autorzy artykułów są informatykami pracującymi w Kei.pl. Na co dzień zajmują się projektowaniem nowych rozwiązań, ich wdrażaniem oraz rozwiązywaniem bieżących problemów zgłaszanych przez Klientów. Pisząc teksty kierowali się przede wszystkim względami praktycznymi.

Większość rozwiązań umożliwiających m.in. ochronę przed spamem, włamaniami na serwer, optymalizacją wyszukiwania czy obniżenie kosztów utrzymania serwisu  – jest dość prosta do zastosowania.

Kolejne teksty pojawią się juz wkrótce, bezpośrednio na stronie http://www.kei.pl/wiedza.php

www.kei.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry