Eksportowe partnerstwo ComputerLand i Suntech

Opublikowano: 12 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Computerland i Suntech podpisały umowę partnerską dotyczącą współpracy eksportowej. W ramach umowy ComputerLand rozszerzy swoją ofertę o systemy billingowe i planowania sieci firmy Suntech.

„Oczekuję, że sojusz z ComputerLandem pozwoli nam na sprzedaż i wdrożenia naszych systemów na rynkach światowych. ComputerLand ma bardzo dobry przegląd rynków, doświadczenie w projektach telekomunikacyjnych, oraz dużą skuteczność działania” – twierdzi Piotr Sztantuch, prezes firmy Suntech. „Suntech oferuje konkurencyjne i nowoczesne systemy, które sprawdziły się u wielu krajowych operatorów telekomunikacyjnych. O nasze produkty pyta coraz więcej operatorów zagranicznych. Teraz nadszedł czas konkretnych działań w ich kierunku.”

„Produkty Suntech świetnie uzupełniają naszą ofertę, pozwalając na przedstawianie naszym klientom w pełni kompleksowej oferty w zakresie najważniejszych dla operatorów telekomunikacyjnych systemów. Widzimy duży popyt na takie rozwiązania na rynkach światowych. Suntech gwarantuje połączenie wysokiej jakości produktu i obsługi klienta z rozsądną ceną oraz bogatymi referencjami, co jest niezmiernie ważne dla pozyskiwania klientów zagranicznych. Nie będę ukrywał, że prowadzimy już pierwsze rozmowy handlowe dotyczące wdrożenia rozwiązań Suntechu.”- mówi Sławomir Chłoń, wiceprezes zarządu ComputerLand.

http://www.computerland.pl
http://www.suntech.com.pl

Sylwester KozakEksportowe partnerstwo ComputerLand i Suntech

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.