EL2 promuje karty Halo

Agencja Marketingu Mobilnego przygotowała kolejny konkurs SMS-owy. Tym razem specjaliści od mobilnego marketingu postawili na kartę oznaczoną symbolem Halo. Konkurs potrwa do końca kwietnia br.

Konkurs powstał z myślą o tych, którzy korzystają lub chcą korzystać z taniego i łatwego sposobu komunikacji. Użytkownicy kart Halo nie wiedzą, co oznacza comiesięczne płacenie abonamentu telefonicznego, gdyż dokładnie kontrolują swoje wydatki wybierając karty o różnorodnych nominałach. Co więcej, karty umożliwiają nie tylko połączenia z aparatów telefonicznych usytuowanych na terenach miast, użytkownik może dzwonić z telefonu domowego czy też komórkowego, a jakość połączeń będzie wciąż na wysokim poziomie. Powszechność zastosowania, niskie koszty, a także szeroka sieć dystrybucji kart – m.in. wszystkie punkty sprzedaży prasy w Polsce – sprawiają, iż produkt ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Teraz oprócz zakupu karty HALO, jego użytkownicy mogą otrzymać wartość dodaną w postaci atrakcyjnych nagród: odtwarzacz DVD, czy też wysokiej klasy telewizor. A to za sprawą konkursu SMS-owego przygotowanego we współpracy z Agencją Marketingu Mobilnego EL2, odpowiedzią za całość działań: począwszy od opracowania mechaniki, po obsługę komunikacji z zastosowaniem telefonu komórkowego.

‘Karty Halo cieszą się popularnością wśród osób korzystających z łatwego i taniego sposobu komunikacji. Jednak znajomość produktu jest jeszcze niewielka. Poprzez zastosowanie narzędzi marketingu mobilnego chcemy nie tylko zwiększyć znajomość marki, promować sam produkt, ale także zwiększyć jego sprzedaż’ – mówi Andrzej Ziemiński, Prezes Zarządu EL2. ‘Postawiliśmy na jedną kartę – opatrzoną symbolem Halo, ale mamy wiele asów w rękawie, dostosowanych do potrzeb różnych klientów’ – dodaje Andrzej Ziemiński.

‘Konkurs z wykorzystaniem narzędzi marketingu mobilnego to nasz nowy pomysł na promowanie kart HALO. Nie boimy się wyzwań i nowych technologii, do których wiele firm podchodzi jeszcze sceptycznie. Jesteśmy pewni naszej decyzji, tym bardziej, że działania powierzyliśmy w ręce prawdziwych specjalistów’ – mówi Ahmed Hadib, Prezes Halo Sp. z o.o.

http://www.kartahalo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry