Elastyczny hosting z eISP

Opublikowano: 5 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Hurtownia usług internetowych eISP.pl zasadniczo przebudowała swoją ofertę pakietów hostingowych. Dzięki jej elastyczności można ją dopasować do każdych potrzeb.

Każdy z oferowanych przez eISP pakietów został rozbudowany poprzez zwiększenie dopuszczalnej ilości domen i przyznanie większej ilości miejsca na dysku. Dodatkowo, w każdym pakiecie dostępna jest teraz obsługa baz danych MySQL.

– Już w podstawowym pakiecie, za niewielką sumę klient otrzymuje 3 nielimitowane skrzynki pocztowe, 200 Mb miejsca na dysku, 2 Gb transferu miesięcznie, a dodatkowo możliwość obsługi aż 12 domen. Dla bardziej wymagających i szybciej rozwijających się małych firm przeznaczone są bardzie zaawansowane pakiety o jeszcze większych możliwościach – mówi Sylwester Kołodyński, prezes eISP.pl.

W najwyższych pakietach dostępna jest możliwość obsługi nawet 10 baz MySQL. W każdym pakiecie udostępniony jest również sklep internetowy MegaM@rket, pozwalający na uruchomienie niskim kosztem sprzedaży przez Internet.

http://www.eISP.pl

Sylwester KozakElastyczny hosting z eISP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.