Elefanta.pl razem z ARBOnetwork

Serwis społecznie rekomendujący ulubione strony – Elefanta.pl – podpisał umowę z siecią reklamy internetowej ARBOnetwork. Współpraca obejmuje sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisie.
W celu zwiększenia przychodów reklamowych Elefanta.pl zmieniła sieć reklamową i dołączyła do ARBOnetwork.
Serwis Elefanta.pl zdobywa coraz więcej użytkowników, stając się atrakcyjnym celem dla reklamodawców. Ich liczba w marcu 2009r. wzrosła do 486 tysięcy, oznacza to wzrost liczby użytkowników w I kwartale 2009r. o 20%. Tym samym średnia miesięczna z ostatnich pięciu miesięcy ukształtowała się na poziomie 426 tysięcy (według badania Gemius Traffic XI 2008 – III 2009).

– W ofercie serwisu Elefanta.pl znalazły się popularne formy reklamy internetowej, jak Billboard, Skyscraper czy Toplayer. Ze względu na charakter witryny będziemy także poszukiwać niestandardowych możliwości dotarcia do jej użytkowników – mówi Wojciech Kałużny z sieci ARBOnetwork.

Przychody reklamowe zostaną zainwestowane w rozwój serwisu. Zmiany realizowane są w ramach długotrwałej strategii rozwoju sukcesywnie wprowadzanej od III kwartału 2008r. Dotychczas, w oparciu o uwagi i potrzeby użytkowników, zostały wdrożone ulepszenia w zakresie funkcjonalności i użyteczności serwisu m.in. na stronie głównej i podstronach, w pasku narzędzi – toolbarze, wprowadzono nowe kategorie i podkategorie. W najbliższym czasie planowane jest wdrożenie zmian udoskonalających sposób oceniania ulubionych stron czy też rozpoczęcie dystrybucji spersonalizowanego newslettera.

– Polscy internauci stają się coraz bardziej świadomymi użytkownikami sieci, stąd popularność serwisów typu Elefanta.pl ułatwiających dotarcie do najciekawszych i wartościowych treści internetowych, z pewnością będzie wzrastać – dodaje Wojciech Kałużny.

Elefanta.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry