eMarket wprowadził platformę BiznesLink

eMarket wprowadził platformę BiznesLink, systemem sprzedaży klasy B2B. Przeznaczony jest on dla wszelkich firm komercyjnych oraz jednostek administracji publicznej, które dokonują zakupów towarów z branży IT.
Dzięki nowemu programowi, wymagania techniczne zostały zredukowane do minimum. Do obsługi BiznesLink, potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do Internetu. Korzystanie z systemu nie wymaga od użytkownika zaawansowanej wiedzy  informatycznej, ponieważ BiznesLink bazuje na typowej przeglądarce www.

Rejestracja do systemu BiznesLink eMarket, jak i jego dalsze użytkowanie są bezpłatne. Sposób zamawiania jest na tyle wygodny i bezpieczny, że można go polecić nawet do codziennych, drobnych zakupów tuszy, tonerów czy innych materiałów ekspolatacyjnych, niezbędnych w bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Osoba zarządzajaca Bizneslinkiem w firmie może ustanowić różne  poziomy dostępu do systemu poszczególnym pracownikom.

Baza dostępnych w eMarkecie produktów, zawiera przeszło 25 tysięcy artykułów renomowanych firm. Każdy z nich posiada opis i zdjęcie. Zakupy mogą być dokonywane w każdej chwili, ponieważ system działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Każdy klient BiznesLink może na bieżąco śledzić realizację swojego zamówienia. Towar zostanie dostarczony pod wskazany adres w ciągu 24 godzin. Zakupy w eMarket powyżej 300 zł premiowane są bezpłatną przesyłką kurierską.

www.eMarket.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry