EMPiK FOTO dla klientów VTrip.pl

Od 24 kwietnia użytkownicy polskiego portalu turystycznego VTrip.pl mogą korzystać z nowej usługi, jaką jest możliwość zamawiania zdjęć przez Internet. Usługa została wprowadzona przy współpracy z EMPiK FOTO.

EMPiK FOTO to sieć nowoczesnych laboratoriów fotograficznych działających pod szyldem ‘Kodak-Express’, świadczących usługi w zakresie fotografii tradycyjnej oraz cyfrowej.

EMPiK FOTO świadczy usługi w oparciu o najwyższe standardy jakościowe określane przez firmę KODAK (dotyczące procesów chemicznych, stanu sprzętu technicznego, jakości usług oraz sprzedaży produktów).

Głównym celem współpracy jest dostarczenie klientom VTrip.pl dodatkowych korzyści. ‘Usługi świadczone przez EMPiK FOTO na rzecz naszych klientów traktujemy jako wartość dodaną do produktów, które sprzedajemy na naszym portalu. Uzupełniamy w ten sposób bogatą ofertę turystyczną VTrip.pl.’ – mówi Dariusz Baranowski Dyrektor ds. Programowych VTrip.pl

Z okazji inauguracji współpracy przygotowane zostały specjalne promocje. Każda z osób dokonująca zakupu produktu turystyczny za pośrednictwem platformy VTrip.pl otrzyma 20% rabatu na wywołanie odbitek w serwisie internetowym EMPiK FOTO. Każdy użytkownik VTrip.pl będzie mógł po powrocie z podróży wywołać zdjęcia za pośrednictwem portalu i odebrać je bezpłatnie w wybranym punkcie EMPIK na terenie kraju.

http://www.vtrip.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry