Energis Polska i Telefonia Dialog podpisały umowę międzyoperatorską

Opublikowano: 29 kwietnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Energis Polska Sp. z o.o. i Telefonia Dialog SA zawarły umowę o współpracy. Po uruchomieniu punktów styku, strony rozpoczną współpracę międzyoperatorską i wymianę ruchu telekomunikacyjnego. Dzięki umowie abonenci Telefonii Dialog będą mogli od 1 czerwca br. korzystać z prefiksu 1041, przyznanego Dialogowi w ramach zezwolenia telekomunikacyjnego wydanego przez Urząd Regulacji Telekomunikacji w pierwszym kwartale br.

Telefonia Dialog SA działająca na terenie Dolnego Śl., woj. łódzkiego, lubuskiego, pomorskiego i śląskiego obsługuje ponad 330 tys. tzw. linii dzwoniących. Dialog w ubiegłym roku przyłączył 145 tys. telefonów. Podobny wzrost liczby klientów jest przewidywany w 2002 r.

Energis Polska, niezależny operator telekomunikacyjny specjalizujący się w zintegrowanych rozwiązaniach dla biznesu, obsługuje klientów korporacyjnych głównie z sektora finansowego, mediowego, dystrybucyjnego, paliwowego i telekomunikacyjnego.

http://www.dialogok.pl
http://www.energis.pl

Sylwester KozakEnergis Polska i Telefonia Dialog podpisały umowę międzyoperatorską

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.