ePF.pl – nowa odsłona dotychczasowego pf.pl

Pod nową domeną epf.pl użytkownicy dotychczasowego portalu Panorama Firm znajdą wszystkie znane sobie dotychczas funkcjonalności. Kilkaset tysięcy użytkowników Portalu Panorama Firm znajdzie tam zawartość swojej poczty elektronicznej.

Pod nową domeną epf.pl dotychczasowi użytkownicy PF.pl mogą używać bez żadnych ograniczeń swoją pocztę wraz ze wszystkimi dotychczasowymi jej zasobami. Wystarczy, że każdy z ponad 300 tys. użytkowników poczty internetowej z ‘Portalu Panorama Firm’ wejdzie do poczty na www.epf.pl za pośrednictwem dotychczasowego loginu i hasła i uzyskuje dostęp do całej zawartości swojego konta. Adresy mailowe uległy jednak zmianie na epf.pl.

Siłą portalu od zawsze wysoko cenioną przez Internautów jest również ‘Panorama stron www’ – jeden z największych i najlepszych katalogów stron www w polskim Internecie zawierający ponad 40 tys. Firm, instytucji i stron prywatnych użytkowników.

Z portalem ePF.pl została zintegrowana wyszukiwarka Gooru.pl. Wyszukiwarka Gooru.pl adresowana jest do użytkownika świadomego, obeznanego z możliwościami jakie daje korzystanie z Internetu i szukającego konkretnej informacji przydatnej w pracy i domu. W zeszłym roku wyszukiwarka Gooru.pl zanotowała rekordowy, dwu i półkrotny wzrost liczby unikalnych użytkowników osiągając w listopadzie poziom 351 tys. w stosunku do 102 tys. w lutym ubiegłego roku. Równie imponująco wzrosła liczba odsłon. Najlepszym miesiącem był grudzień zeszłego roku, w którym wyszukiwarka zanotowała 3,4 mln odsłon miesięcznie.

http://www.epf.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry