Epicor Partnerem Roku 2009 firmy Microsoft

Epicor Software Corporation został uhonorowany przez firmę Microsoft tegoroczną nagrodą dla partnera roku wśród niezależnych dostawców oprogramowania biznesowego (Global ISV Line of Business Partner of the Year). Nagroda przyznawana podczas ogólnoświatowej konferencji dla partnerów ma za zadanie wyróżnić te firmy, które w 2008 roku opracowały i dostarczyły nowatorskie rozwiązania bazujące na technologiach Microsoft, przy czym zwycięzcy zostali wyłonieni spośród grona ponad 2000 kandydatów z całego świata.

Epicor dostarcza kompleksowe rozwiązania biznesowe w ponad 150 krajach. Jest certyfikowanym, złotym partnerem Microsoftu i bazuje w swojej działalności na jego technologiach. Najnowszym osiągnięciem firmy jest udostępniony w grudniu 2008 system do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa – Epicor 9 –   zbudowany w 100% przy użyciu architektury zorientowanej na usługi (SOA).  Aplikacje Epicor oferują użytkownikom szeroki wybór metod korzystania z firmowych danych – za pośrednictwem pakietu Microsoft Office 2007, poprzez platformę Microsoft Office SharePoint Server 2007, Windows Mobile i inne produkty.

„Jesteśmy zaszczyceni, przyjmując od firmy Microsoft tę nagrodę” – powiedział George Klaus, przewodniczący, prezes i dyrektor generalny Epicor Software Corporation – „Epicor świętuje w tym roku swoje 25-lecie. Zaczynając w 1984 r. jako producent oprogramowania księgowego, Epicor stał się wiodącym światowym dostawcą oprogramowania dla firm. Nasze rozwiązania oferują najlepszą w swojej klasie funkcjonalność oraz niski koszt utrzymania (TCO). Korzysta z nich ponad 20 tysięcy firm na całym świecie, są one stosowane w wielu branżach – od produkcji i dystrybucji, poprzez handel i obsługę punktów sprzedaży, aż po finanse, analitykę biznesową i raportowanie. Wykorzystują technologie Microsoftu, takie jak .NET i platforma usługowa Windows® Azure™. Ulepszamy metody pracy, dzięki czemu nasi klienci mogą działać elastyczniej i wydajniej.”

„Microsoft z dumą przyznaje firmie Epicor nagrodę dla globalnego partnera roku w dziedzinie rozwiązań biznesowych” – powiedziała Ross Brown, wiceprezes w Dziale Partnerów i ISV, Microsoft – „Rozwiązania Epicor oferują klientom opcję wdrożenia oprogramowania lokalnego lub udostępnianego na żądanie, działającego w Windows lub poprzez Internet, scentralizowanego lub zdecentralizowanego, kompleksowego lub wyspecjalizowanego.”

Epicor jest nie tylko tegorocznym laureatem, ale także finalistą w kategorii partnerów branżowych w uznaniu osiągnięć w branży detalicznej. W przeszłości  firma zdobyła tytuł  finalisty w konkursie na globalnego, niezależnego dostawcę oprogramowania w 2008 roku w dwóch kategoriach: aplikacje biznesowe oraz innowacja technologiczna. Była również  finalistą tego samego konkursu w latach 2004 i 2007 oraz  zwycięzcą konkursu na aplikację .NET roku w Europie Zachodniej w 2003 roku. Epicor został również zwycięzcą w konkursie na najlepsze rozwiązanie ERP w 2001 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top