ESKA Music Awards wystartowała w sieci

Wystartował serwis www.ema2009.eska.pl, promujący ESKA Music Awards. Strona prezentuje artystów nominowanych do nagród EMA i umożliwia internautom głosowanie na swoich kandydatów. Serwis został opracowany przez SUPERMEDIA Interactive.

W serwisie prezentowane są informacje na temat wszystkich nominowanych artystów ESKA Music Awards oraz gwiazd występujących podczas gali ogłoszenia wyników. Zaprezentowano w nim biografie nominowanych, zdjęcia oraz fragmenty nominowanych utworów w formacie mp3. Na stronie znajduje się również archiwum poprzednich akcji oraz aktualizowany codziennie bogato ilustrowany blog.

Serwis wyposażony został w mechanizm głosowania, który pozwala zarejestrowanym użytkownikom oddać po jednym głosie w każdej kategorii. Przy ponownym logowaniu użytkownik może zmienić swój głos w danej kategorii, jednak nie może ponownie głosować. Wzięcie udziału w głosowaniu umożliwia Klubowiczom ESKI wygranie 1000 zaproszeń na galę finałową EMA. Lista osób, które wygrały zaproszenia na galę wraz z informacją ile zaproszeń pozostało do wygrania, jest na bieżąco aktualizowana na stronie.

Częścią serwisu jest internetowa stacja radiowa – Radio EMA. Radio nadaje utwory wykonawców związanych z EMA 2009. W tej części serwisu zamieszczono również podcasty i video clipy.

Serwis został zrealizowany w technologii łączącej rozwiązania PHP (autorski system zarządzania treścią SUPERMEDIA Interactive CM 3.0) oraz flash. Jest zintegrowany z serwisem ESKI, dzięki czemu użytkownicy zarejestrowani w klubie ESKI mogą korzystać z serwisu EMA przy użyciu tych samych loginów i haseł. Mechanizm głosowania został opracowany na potrzeby projektu jako aplikacja dedykowana.

www.ema2009.eska.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top